В стилі Мавки: вийшла офіційна колекція дитячого і дорослого одягу за мотивами «Мавка. Лісова пісня»

Довгоочікувана українська анімаційна стрічка «Мавка. Лісова пісня» б’є рекорди касових зборів. Ця світла історія дружби, кохання, сміливості та магії у світі Мавки та її друзів – Жабокиця, Чорної лелеки, Шустя, Гука та інших – надихає дорослих і малих, поціновувачів кіно та модників.

Тож український fashion-ритейлер INTERTOP випустив нову колекцію у співпраці з анімаційним фільмом «Мавка. Лісова пісня». Це ліцензійна колекція дитячого і дорослого одягу та аксесуарів, що складається з футболок, світшотів та шоперів з унікальним дизайном, натхненим мультфільмом. На них зображені ключові герої, а також руни і автентичні українські орнаменти.

мавка лісова пісня мерч ліцензійна колекція одяг для дорослих дитячий футболка сумка шопер світшотмавка лісова пісня мерч ліцензійна колекція одяг для дорослих дитячий футболка сумка шопер світшотмавка лісова пісня мерч ліцензійна колекція одяг для дорослих дитячий футболка сумка шопер світшотмавка лісова пісня мерч ліцензійна колекція одяг для дорослих дитячий футболка сумка шопер світшотмавка лісова пісня мерч ліцензійна колекція одяг для дорослих дитячий футболка сумка шопер світшотмавка лісова пісня мерч ліцензійна колекція одяг для дорослих дитячий футболка сумка шопер світшот

«Мавка. Лісова пісня»  Мультфільм просуває та популяризує автентичну українську культуру і спадщину на весь світ та привертає увагу дітей та дорослих до екологічних проблем через образи героїв. “Ми радіємо, що Всесвіт Мавки виходить за межі мультфільму і дарує емоції вживу. Колекція INTERTOP x MAVKA неймовірно стильна”, — тішиться Тетяна Рубан, директорка Nerd agency, ліцензійної агенції FILM.UA Group.

Колекція доступна в магазинах INTERTOP та на сайті INTERTOP.UA.

Фото: надані PR-відділом

Дивіться також:

Артем Пивоваров та Христина Соловій представили кліп до мультфільму “Мавка. Лісова пісня” (ВІДЕО)

Леся Українка — суперзірка, яку ми досі не знаємо