Три українських серіали на Netflix, від яких складно відірватись

З початком повномасштабної війни українці відмовляються від будь-якого російського контенту. Наше краще та якісніше! А головне, що проектів українського виробництва значно побільшало. Комусь до вподоби телебачення, хтось є прихильником YouTube, а для когось найкраще рішення – увімкнути стримінгову платформу.

Сьогодні якраз і поговоримо про Netflix та українській продукти там. Що подивитися? Рекомендує зірка Нового каналу та інфлюенсерка Леся Нікітюк.

«Перші дні»

“Я не була впевнена, що зможу подивитися. Але після перегляду ще довго не могла відійти… – ділиться ведуча шоу «єПитання» та суддя шоу «Розсміши коміка по-новому». – Це шість історій про згуртованість українців у перші дні повномасштабного вторгнення, різні ситуації та долі. Він – про віру та надію, про нашу єдність, про усвідомлення власної цінності… в ті перші дні”.

«І будуть люди»

“Дуже класний серіал, реально складно було відірватися. Зараз глибоко вивчаю нашу історію, а тут такі події: Перша світова війна, революція, наші визвольні зусилля, прихід радянської влади і перший голодомор. Усе через призму життя однієї родини. Попри те, що персонажі жили 100 років тому, їхні проблеми й тривоги нам до болю знайомі”, – говорить Леся.

«Спіймати Кайдаша»

“Сюжет серіалу зачіпає ті ж теми, що й повість Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я» 1879 року. Це історія про сімейні стосунки, конфлікти та вічні цінності, – розповідає телеведуча. – Ви будете плакати та сміятися разом з героями, впізнавати в них знайомих людей. Напевно саме тому історію сім’ї Кайдашів продовжують переосмислювати на різний лад протягом стількох років”.

Фото: архів, надано СТБ, instagram.com/tonya_actress

Дивіться також:

В’ячеслав Довженко і Андрій Ісаєнко в ролях письменників Розстріляного відродження: вийшов трейлер “Будинку “Слово”

Дружина і дочка Кузьми Скрябіна прийшли на прем’єру фільму “Я, “Побєда” і Берлін” (ФОТО)

HBO відмовились від знімань пропутінського актора Мілоша Биковіча в “Білому лотосі”