Музикант, легенда молодої української попсцени 90-х, а нині воїн ЗСУ Юрко Юркеш Юрченко записав особливу пісню до других роковин великої війни. Дата 24 лютого навіки викарбувана в серцях українців. В цей день ми з вдячністю і захопленням дякуємо нашим воїнам – і згадуємо тих, хто поліг на війні. Про це і нова робота Юрченка “Тільки не сьогодні”.

“Пісня-присвята, данина почесті і памʼяті всім справжнім воїнам. Живим і небесним. Слава кращим! Слава Україні!” – лаконічно описує він свою нову пронизливу пісню:

Його Земля – Пекельний рай

Палає, наче ватра

О, Боже, ти його не забирай

Ще може бути Завтра

Мабуть, найкраще про самого Юрка і його пісню розповідає його колега, співачка Марія Бурмака. “Тремтлива, зворушлива композицію від людини, яка знає ціну цим двом рокам. Він від самого початку повномасштабного вторгнення в строю. Юра став добровольцем 49 окремого стрілецького батальйону «Карпатська січ» імені Олега Куцина. Спочатку відмовився від творчої діяльності, потім побратими переконали не відмовлятись зовсім від виступів, а й спрямувати її на досягнення загальної мети – підносити дух побратимів своєю музикою на “передку”, збирати донати, доставляти потрібні вантажі своєму підрозділу – власне, це в наш час не рідкість, багато українських артистів так само включені в такі процеси. Величезна їм вдячність і повага”.

Юрко Юркеш Юрченко

Сьогодні варто згадати іще одну композицію Юрія – “Жовтий скотч”: слова до цієї пісні, що стала стала саундтреком до фільму “Наші котики” 2020 року написав поет Максим Кривцов, позивний “Далі”, який загинув як герой у бою 7 січня 2024 року.

Фото: facebook.com/Yurcash

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

“Як відгримить війна”: Ада Роговцева і “кіборг” Євген Жуков у кліпі на емоційну пісню Kozak System (ВІДЕО)