1 жовтня в межах Тижня моди у Парижі відбувся показ нової колекції RDNT, бренда Андре Тана. Колекцію з символічною назвою Birth of the Universe впредставили в замку La Maison de l’Amérique Latine в центрі Парижа, на бульварі Сен-Жермен.

На подіум цього вечора вийшли всесвітньо відомі українські супермоделі – Аліна Байкова, Ірина Кравченко та Евеліна Мамбетова.

андре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделі
Аліна Байкова
андре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделі
Ірина Кравченко
андре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделі
Евеліна Мамбетова
андре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделі
Ірина Кравченко

Речі з колекції репрезентують дух часу та запити нового покоління. Birth of the Universe пропагує функціональний і зручний стиль, мінімалістичні та футуристичні дизайни. Для її створення були використані органічна бавовна та перероблений поліестер. 

андре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделі

«Світ зазнає значних змін. Глобальне потепління, стихійні лиха, пандемії, економічні кризи та руйнівні війни впливають на всіх нас і змушують шукати відповіді на складні питання. Як українці, ми особливо сильно це відчуваємо, – каже Андре Тан. – Водночас трансформується наш спосіб роботи, життя та спілкування. Разом з RDNT я запрошую всіх сприйняти ці зміни, долати всі випробування долі та перешкоди. І сподіваюсь, що одяг, який ми з любов’ю робимо в RDNT, допоможе відчувати себе краще в ці турбулентні часи».

андре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделіандре тан показ в парижі тиждень моди весна 2024 українські топмоделі

RDNT — це бренд, якій відносять до категорії streetwear та сталої моди. Речі RDNT постійно потрапляють в поле зору закордонних ЗМІ (Forbes USA, New York Weekly, Elle, Vogue та багатьох інших) завдяки яскравому поєднанню останніх трендів вуличної моди з екоматеріалами та важливим соціальним меседжам, що супроводжують кожен новий дроп чи колекцію. 

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Андре Тану – 40 років: 5 маловідомих фактів та рідкісних фото

За кораблем: модель Аліна Байкова послала Путіна на відкритті Нью-Йоркського тижня моди (ФОТО)