Сьогодні, 26 жовтня, знаменитому українському дизайнеру Андре Тану виповнився 41 рік. Близькі знають його, як невгамовного та працьовитого креативника, гіпервідповідальну людину з добрим серцем. Але на деяких фактах про себе Анде вважав за краще не акцентуватися. Ми зібрали п’ять таких фактів – із власних слів іменинника.

Перший показ – у 12 років

“А мені ж і 12 не було! Я пам’ятаю цей жах і клубок в горлі у ще зовсім юного хлопчика, у якого за годину до показу колекції ще не були відшиті всі екземпляри”.

Пугачова не схвалила

“У 1997 році я спеціально приїхав до столиці, щоб зустрітися з артисткою і показати їй ескізи нарядів, які створив спеціально для неї. Коли я зайшов до неї, сказав: “Здрастуйте, Алло”. Вона повільно повернулася і сказала: “Для вашого віку , хлопче, я – Алла Борисівна”. Ну і розмова відразу не склалася. Вона порадила мені попрацювати над навичками ескізування”.

Перша слава

“Це, звичайно ж, про програму “Жертва Моди”. Саме після неї мене почали впізнавати на вулиці і я став всюди носити кепку. Де ви, мої бусінки?”

андре тан жена карьера жертва моды

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andre Tan (@andre_tan_official)

Весілля – на Мальдівах

“Прекрасна Аліна на білому Мальдівському піску назавжди залишиться в моїй пам’яті. Вона була моїм компасом та другом 10 років. Я вдячний їй за дочку та за кожен момент, проведений разом.

Коли Соня народилася, моє життя повернулось на 180 градусів. Ставши татом, я почав розуміти, як це все-таки буває важко. Але ті емоції і та енергія, яку отримуєш — безцінні! Бажаю кожному чоловікові пройти через це”.

На жаль, Андре та Аліна розлучилися.

андре тан жена карьера жертва моды

Примхлива Періс

Періс Гілтон стала зіркою показу Андре Тана у 2011 році. “Зізнаюся, перші півтори доби її приїзду я був просто неживий. Періс не подобалося все – візажист, перукар. Ми не могли знайти їй черевички 42 розміри. І її сукню я створив за одну ніч, та ще нічка була…”

андре тан жена карьера жертва моды

Фото: instagram.com/andre_tan_official

Дивіться також:

Українські топмоделі взяли участь у показі Андре Тана під час Тижня моди в Парижі (ФОТО)

Леся Нікітюк святкує 36-річчя. 10 пікантних фактів про телезірку