Саша Заріцька з гурту KAZKA стала співавторкою дебютної plus-size колекції українського бренду CHER’17 (ФОТО)

Олександра Заріцька, фронтвумен гурту KAZKA, стала натхненницею та співавторкою першої plus-size колекції українського бренду CHER’17. Вони презентували бодіпозитивне відео «Для розкішних» за участю Саші та інших дівчат, що відверто й водночас із гумором говорять про упередження щодо пишних форм. І, звісно, демонструють свої «зовсім не зайві звабливі кіло» в образах із нової колекції.

Текст і сюжет ролика натхнені бесідами з Сашею Заріцькою про її стосунки з тілом, повні протиріч та мінливостей.

Ідея розширити розмірну сітку CHER’17 назрівала вже давно, ба більше, був запит від клієнтів. Але саме знайомство з Сашею Заріцькою надихнуло співзасновницю бренду Тетяну Парфільєву взятися за справу й нарешті втілити задум у життя: «Ми познайомилися з Сашею на дні народження спільної подруги. Мені дуже сподобався її лук, і я запитала, де вона купує собі одяг. У відповідь почула, що це найбільший біль дівчат розміру plus-size, і нас вже було не зупинити. Врешті-решт, ми наважилися зробити повноцінну колекцію в розмірах від L до 3XL, врахувавши всі тонкощі та особливості посадки цих речей», — каже Тетяна.

саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних

саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних

Заріцька відмінно впоралась не лише з роллю музи, а й взяла безпосередню участь у розробці моделей, керуючись власним досвідом і гардеробними челенджами дівчини plus-size.

«Я про це мріяла роками! І нарешті можу поділитися з вами власним баченням повсякденного plus-size одягу. У колекції поєднані силуети, що вигідно підкреслюють форми, улюблені тренди, яскраві елементи та весь мій досвід, адже я точно знаю, як важко дівчатам із нестандартними розмірами вибирати одяг. Я щаслива, що разом із CHER’17 ми маємо змогу допомагати дівчатам бути впевненими й подобатись собі в будь-якій вазі. Так важливо почуватися гарною й памʼятати, що кожна з нас — одна на мільярд!» — захоплено розповідає Саша.

саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних

Колекція CHER’17 x KAZKA від самого початку замислювалася капсульною, щоб покрити запит у повсякденних базових образах, а також урізноманітнити їх спортивними та ошатними речами. Загалом у колекції 14 моделей: светри, сорочки в чоловічому стилі, боді, сатинові спідниці, романтичні сукні, пальта, спортивні костюми та білизна. Всі вони легко комбінуються між собою та дозволяють експериментувати, залежно від події та настрою. 

саша заріцька казка cher 17 колекція plus size одяг для повних

Моделі з колекції CHER’17 x KAZKA вже доступні на сайті та офлайн в мережі магазинів бренду.

Фото: надані піарслужбою, фотографка Альона Тімченко 

Рекламний ролик: креативна агенція DRAMA QUEEN. Відео: продакшн-студія tvlab

Дивіться також:

Краса врятує: інфлюєнсерки Тетяна Парфільєва і Даша Квіткова розвінчують стереотипи у модному відео

Волонтерка Тата Кеплер створила колекцію з ліногравюрами для українського бренду (ФОТО)

Королева Іспанії Летиція вийшла в світ в українській вишиванці (ФОТО)