Олександра Заріцька з гурту KAZKA виходить заміж

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька поділилася щасливою новиною. Навіть двома: у неї вийшло нове mood-відео на пісню “Без кохання“, та головне – дівчина зробила щасливе зізнання, що заручилася.

«Я хочу розділити з вами один важливий для мене момент життя. Війна стала поштовхом для нових роздумів та змусила швидко розставити пріоритети. Так, я віднайшла всередині себе справжню свободу, відчуття дому та любов, що наповнює і надихає. За цей час я точно стала сміливіше. Життя занадто непередбачуване, аби відмовляти собі в чесності та відвертості перед самою собою.

Відео на пісню “Без кохання” — зізнання cобі й вам. В тому, що я безмежно закохана й вперше точно знаю, де і з ким хочу зустрічати своє майбутнє. Ну, і нарешті, головна новина від мене — я заручена», поділилася Саша. 

саша заріцька казка виходить заміж жених
Саша Заріцька із нареченим
саша заріцька казка виходить заміж жених
Саша Заріцька із нареченим

Обранець Саші, скоро чоловік, – Павло Тараненко, музикант і моушн-дизайнер із псевдонімом HAWX. Показувати хлопця в соцмережах Заріцька почала восени 2022 року.

“Без кохання” — перший трек KAZKA майже за рік з початку повномасштабної війни. Пісня, що відкриває новий етап в історії гурту, який цьогоріч відсвяткував 6 років з моменту створення. Відверта розповідь солістки гурту Саші, що вперше познайомила шанувальників зі своїм коханим, а відтепер — і майбутнім чоловіком. 

Нове mood-відео на пісню  – чуттєва мінімалістична відеоробота, відзнята на березі моря, в якій Олександра розповідає свою історію любові. Без зайвих декорацій, мейку та людей в кадрі. Водночас із щасливим зізнанням про заручини. 

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Чуттєва лавсторі: KAZKA записали пісню “Без кохання” про роман Саші Заріцької (ВІДЕО)

Саша Зарицька виконала гімн України на честь підняття нашого прапора у Нью-Йорку (ФОТО і ВІДЕО)

Солистка группы KAZKA Александра Зарицкая рассказала о буллинге: «Ты слишком толстая, не формат для сцены»