Королева Іспанії Летиція вийшла в світ в українській вишиванці (ФОТО)

Летиція, королева Іспанії, відвідала щорічну церемонію нагородження письменників і видавців дитячої та юнацької літератури El Barco de Vapor в особливому образі. Жінка вбралась у яскраво-червону, розшиту квітами вишиванку українського бренду Etnodim.

Модель вишиванки має назву Obriy. Вона вирізняється V-подібним вирізом і пишними рукавами. Вишита не традиційними, а сучасними квітковими орнаментами, проте національна ідентичність зчитується миттєво.

королева летиція українська вишиванка український бренд etnodim
Королева Іспанії Летиція на врученні премії El Barco de Vapor

Вишиванку королева Летиція доповнила білими вузькими штанами та еспадрильями на танкетці іспанського бренду Magrit. Пари цієї марки є улюбленцями і королеви, і її дочок. Делікатно підкреслили образ срібні сережки Ticsilver – теж іспанський бренд.

королева летиція українська вишиванка український бренд etnodim
Королева Іспанії Летиція на врученні премії El Barco de Vapor

Такий вигляд вишита сорочка Etnodim Obriy має на моделі:

королева летиція українська вишиванка український бренд etnodim

Премія El Barco de Vapor проводиться щороку – і королева Летиція є її патронесою.  Ініціатором нагородження є Фондом SM, який робить це з метою сприяння створенню літератури для дітей, яка заохочує любов до читання і передає в літературній формі загальнолюдські, соціальні, культурні та релігійні цінності, що допомагають будувати гідний справедливий світ.

Книговидавництво в Іспанії дуже розвинене. Зокрема каталонці мають власний день закоханих, і це не 14 лютого, а 23 квітня, день Святого Георгія, або Сан-Жорді. Його звуть святом любові, троянд і книг. Дівчата дарують хлопцям, яких уподобали, книги, а ті їм троянди. В цей день у Барселоні влаштовують неймовірний книжковий ярмарок.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Королева Нідерландів Максима вдягла вишиванку українського бренду (ФОТО)

Тріумф української моди на Євробаченні 2023: образи Юлії Саніної, Джамали, Аліші Діксон та інших зірок (ФОТО)

Найгарніші вишиванки в гардеробі Олени Зеленської (ФОТО)

Які вишиванки носили наші предки – історичні фото