Хай скільки у відкритому доступі буде інформації про тіло і сексуальність, хай як стараються лікарі та просвітники, люди досі щиро вірять, що носаті чоловіки мають великі пеніси, що більше – то краще, а заводити коханця, якому за сорок, немає сенсу, бо в них усіх в цьому віці проблеми з потенцією.

В ім’я справедливості, доказової медицини і кохання розвінчуємо шкідливі міфи – кохайтеся, чорнобриві.

Ерогенна зона в чоловіка тільки одна

Цілковито брехливий і шкідливий міф, який позбавляє пару багатьох аспектів близькості і задоволення. Як і у жінок, ерогенними зонами у чоловіка можуть бути соски, зона вуха і потилиці, шия, живіт – у кожного своя історія. Досліджувати тіло коханого, дарувати насолоду і відкривати нові відчуття – значить зробити своє сексуальне життя кращим. До речі, найбільша «ерогенна зона» – це мозок, тому спілкуйтесь із партнером, бо розмови, компліменти, гарячий шепіт на вухо заводять незгірш прямої стимуляції зони паху.

Що більший ніс – то довший член

Як варіант – «що більші руки» чи «що більший розмір ноги». Насправді, кожне з цих тверджень хибне. Фізичні параметри успадковуються від предків, і складне переплетіння генів може наділити власника акуратного носика членом рекордних розмірів. І навпаки. Доведеться перевіряти на практиці.

Що більший пеніс – то кращий коханець

Це упередження зіпсувало життя безлічі чоловіків. Хорошим коханця робить статева активність, яку забезпечує гормональний фон, відкритість до експериментів – і партнерка чи партнер, які поділяють пристрасть до сексу. Природа придумала так, щоб середньостатистичних 10-16 см в стані ерекції було цілком досить для задоволення жінки. І навіть якщо цифри скромніші, існують оральні та мануальні практики, сексуальні іграшки – за бажання отримати і принести задоволення стати жаданим коханцем може будь хто.

чоловіча сексуальність потенція міфи факти

Проблеми з потенцією – тільки після 40 років

Чиста брехня. Ерекція – складний процес, в якому залучено багато нервів, кровоносних судин і гормонів. А отже, вона залежить від фізичного здоров’я чоловіка і психоемоційного стану, на неї можуть впливати пережиті потрясіння, депресія або низька самооцінка. І все це може статися і з 20-річним юнаком, і з 70-річним. А може і не статися – Роберт Де Ніро став батьком усьому в 79 років, а Аль Пачіно – у 83, і в цілком традиційний спосіб.

Життя зараз надто складне, і еректильна дисфункція може спіткати будь-якого чоловіка в будь-якому віці. Проте і наука не стоїть на місці: зарадити проблемі можна, і це цілком доступно. Ерекція може бути відсутньою або ж недостатньою чи втрачатися під час сексу – в усіх випадках упорається препарат Аваналав. Його дія починається в проміжку від 15 до 30 хвилин після прийому – якраз для якісної прелюдії – і забезпечує природну на вигляд потужну ерекцію, яка досягається під час стимуляції статевих органів чоловіка. Тривалість – до 6-8 годин – дозволяє мати якісне насичене статеве життя і забезпечує впевненість у собі.

Засіб допомагає подолати психологічний бар’єр – ерекція не зникає від сторонніх звуків, хвилювання чи під час вдягання презерватива.

Якщо ваш секс не схожий на сцени з порно – з вами щось не так

Відео для дорослих – не документальний жанр. В реальному житті цілком нормально втомитись, відчувати дискомфорт через спеку, спрагу чи чотирилапого улюбленця, який свердлить вас очима. Порно – ідеалізована фантазія, а реальний секс може бути далеким від досконалості. Цим він і цікавий, бо це щоразу новий досвід.

чоловіча сексуальність потенція міфи факти

Великий член – хороша потенція

Знову неправда. Розмір – суто фізична характеристика, а еректильна дисфункція може спіткати і власника видатних параметрів. І це не привід ремствувати на злу долю – навпаки, в цьому випадку міф може стати в пригоді. Бо ніхто не запідозрить власника великого члена в тому, що він має за помічника препарат Аваналав, а вже той не підведе.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Чому секс за розкладом – краща ідея в буремні часи

8 дієвих кроків, які покращать ваше сексуальне життя: гід для чоловіків