Нове життя – це любов! Любов – це життя! А найкрутіша подія, яка може статись з людиною: народження дитини. Інша людина не забирає чиєсь «Я», навпаки, доповнює його, відкриваючі очі на те, чого раніше не було видно. Відкиньте страхи, відкрийте серце до любові: КОХАЙТЕ та НАРОДЖУЙТЕ!

Це основні меседжі всеукраїнського соціального проекту «Подаруй життя!», який стартував 14 червня 2018 року.

«Немає грошей на забезпечення дитини? Маячня! Немає сьогодні – завтра будуть, обов’язково! – зазначають автори проекту. – Адже дитина стимулює йти вперед, мотивує дії, заряджає мозок, надає віру в себе! Створюємо життя та націю щасливих людей? Адже коли люди щасливі – вони непереможні! Ми можемо зламати статистику та думки скептиків, які говорять: «Нація старіє, смертність зависока, народжуваність падає, нас вже не 52 мільйони, а ледь назбирається 42…Щоб донести ці думки до українців, ми створювали цей проект. А також, щоб допоїти українським лікарням: щоб жінки та діти мали якісне обладнання для діагностики та лікування захворювань».

«Подаруй життя!» – життєстверджуючий проект, який об’єднує мистецький, доброчинний та загальноукраїнський вектори. Він багатогранний, об’єднує батьків, лікарів, зіркових мам, блогерів, медіа-експертів та звертає увагу на щастя батьківства, що, можливо, допоможе на шляху подолання демографічної кризи.

Кожен зможе знайти у проекті щось своє: можна написати історію про свою дитинку і виграти чудові призи, можна черпнути натхнення з розповідей матусь, можна виграти фотосесію для дитинки і змалечку піти у моделі, можна відвідати виставку фотографій немовлят або просто перерахувати кошти на благодійну допомогу для придбання необхідного обладнання для Бориспільского пологового будинку.

Дарувати добро, не бути байдужими та створювати комфорт у своїй країні. Хто, як не ми? Сьогодні, хтось переведе гривню для лікарні на Київщині, завтра – гривню для Полтавщини і так країною маленькими крочками до того, щоб в наших лікарнях було необхідне обладнання. Об’єднаність та відповідальність людей – потужна сила, яка має бути направлена на мирні зміни до кращого життя.

Складові проекту “Подаруй життя”:

  • конкурс історій про батьківство «Моменти щастя» з 14 липня до 16 серпня 2018 р. Збираємо історії батьківства та розігруємо набори косметики, фотосесії, квиток на фотовиставку та лекторій відомих експертів.
  • виставка професійних фотографій малюків «Подаруй життя» та лекторій для батьків у Галереї It’s not the Louvre 22 вересня о 11.00.
  • благодійний збір коштів на придбання пульсоксиметру, який дозволяє почути серцебиття та визначити наявність гіпоксії крові у немовлят, та коагулятору з гінекологічними насадками для зупинки кровотечі у породіль. Ці прилади будуть допомагати Бориспільському Пологовому будинку рятувати життя дітей та їх матусь. Кожна гривня може допомогти лікарні, в якій щороку народжується не менше 3000 родин!

Дізнавайтесь більше та приєднуйтесь до проекту на сайті або на сторінці Фейсбук

Ми відкриваємо серце до любові та щастя: Допомагайте, Кохайте, Даруйте життя!

Проект «Подаруй життя!» став логічним продовженням соціальної програми «Біокон для здоров’я жінки та дитини», яку Медичне «НВО «БІОКОН» (український виробник косметики – підприємство-переселенець з Донетчини) впроваджує з 2013 року, не зупиняючись навіть у роки війни. За 5 років проведення проекту було надано допомогу у вигляді медичного обладнання, медикаментів та інструментарію 76 українським лікарням. І наразі проект триває.