20 років токсичних стосунків: дружина Олега Собчука зі “Скай” повідомила про розлучення

В Україні триває акція “16 днів проти насилля”, і розмови про межі, здорові стосунки та аб’юз надихнули Марію, дружину музиканта Олега Собчука, фронтмена гурту “Скай”, на відвертість. Жінка повідомила, що їхньому шлюбу кінець – через 20 років вони розлучаються.

“20 років стажу моїх токсичних стосунків. Дякую менталочці, що вона в мене така сильна. На жаль, зараз це проєктується на дітей”, – написала Марія в сторис. І оприлюднила фрагмент переписки із Олегом. В ній обговорюються матеріальні питання – і взаємні претензії. “Авто не купляю тобі через твій язик і обзивання мене пустишкою”, “Будеш продовжувати, лишишся без квартири”, “невдячне створіння” – пише Собчук.

олег собчук скай розлучення дружина

олег собчук скай розлучення дружина

У Марії та Олега двоє дітей – Тетяні 20 років, а Арсенові 14. Саме вони, розповідав колись Собчук, утримували їхній шлюб. Бо кризи ставалися і раніше.

олег собчук скай розлучення дружина

“Декілька разів, чесно, було таке, що діти втримали. Ми двоє чітко розуміємо, що не знайдемо кращих, а якщо навіть і знайдемо, то часу не буде, щоб так притертися. Тому ми не дозволяємо побутовим дрібницям кардинально вплинути на наші стосунки”, – розповідав музикант.

олег собчук скай розлучення дружина
Оле, Марія, Тетяна і Арсен Собчуки кілька років тому

Олег Собчук поки ніяк не коментує висловлювання Марії.

Це далеко не перша зіркова пара, яка розпалась останнім часом. Розлучилися Сергій Танчинець, Торі Спеллінг, Меріл Стріп. І далеко не всі розставання були мирними, Собчуки не виняток.

Фото: instagram.com/sob4ukmari

Дивіться також:

Зловживання і свиня у ліжку: чому Торі Спеллінг розлучилася з Діном МакДермоттом

Фронтмен “Без Обмежень” Сергій Танчинець розлучається із дружиною після 14 років шлюбу

Меріл Стріп розлучилась із чоловіком після 40 років шлюбу