Іще одна, на перший погляд, міцна зіркова пара розпалася. Фронтмен рок-гурту “Без Обмежень” Сергій Танчинець оголосив про розлучення із дружиною Ганною. Вони були у шлюбі 14 років.

Сумну новину чоловік повідомив у соцмережах. З його повідомлення випливає, що вони розійшлися кілька місяців тому. “За кілька днів нашому з Ганною шлюбові мало виповнитись 15 років, – пише Танчинець. – Ми не дотягли до цієї дати якихось кілька місяців”.

сергій танчинець без обмежень дружина діти сім'я розлучився
Серній Танчинець і Ганна Танчинець-Стефанська

“За ці роки ми пройшли непростий, але чудовий шлях разом, далі підемо кожен своїм. Я дуже сподіваюсь, що наші нові шляхи будуть для нас обох легкими і щасливими! В цій ситуації винних нема. Просто таке інколи стається у житті. Ми підтримуємо хороші стосунки і залишаємося люблячими батьками для наших двох прекрасних діточок!” – зазначає артист. І просить утриматись від осуду і поставитися з повагою до їхнього вибору.

сергій танчинець без обмежень дружина діти сім'я розлучився
Сергій Танчинець із дружиною Ганною, дочкою Настею та сином Лук’яном

Від початку війни його вже колишня дружина з дочкою Анастасією і сином Лук’яном знайшли прихисток у Японії. Ганна Танчинець-Стефанська за освітою сходознавиця і вивчала японську в університеті. Майбутнє подружжя зустрілося завдяки сестрі жінки: та була директоркою “Без Обмежень”.

Сам Сергій від початку повномасштабного вторгнення лишається в Україні, дає благодійні концерти, пише потужні патріотичні пісні і допомагає армії як волонтер.

Фото: facebook.com/Sergii Tanchynets

Дивіться також:

Зірки естради Оксана Білозір і Роман Недзельський розлучилися після 32 років шлюбу

Взаємні звинувачення, суд і боротьба за дітей: розлучення Софі Тернер і Джо Джонаса стає скандальним

Г’ю Джекман розлучається з дружиною після 27 років шлюбу