Народжені вільними: Злата Огнєвіч і гурт “Без Обмежень” записали пісню-маніфест сильних українців (ВІДЕО)

У День Державного Прапора, напередодні Дня Незалежності, вийшла особлива пісня Злати Огнєвіч та рок-гурту “Без Обмежень”. Робота не схожа на жодну іншу в кар’єрі кожного артиста окремо, присвячена силі українців, які з гідністю проходять нечувані випробування у війні зі страшним та підступним ворогом – і лишаються вільними духом.

Подивись тепер, ми по світу скрізь
Іншим світимо.
Посеред химер, вибухів і сліз,
Ми не впадемо

«Це пісня про нас: вільних, сильних та непереможних. Вона про тих українців, які ніколи не будуть миритися з несправедливістю і завжди будуть виборювати свою свободу, будуть йти до останнього заради Незалежності», – каже Злата.

Пісня має концептуальний характер та поєднує елементи року і попмузики. Знімання відео проходили в кам’яному кар’єрі, який є відображенням сили та міці. На таку локацію наштовхнув вірш Івана Франка «Каменярі»: «Лупайте сю скалу! Нехай ні жар, ні холод Не спинить вас! Зносіть і труд, і спрагу, й голод, Бо вам призначено скалу сесю розбить». Саме скелі у вірші Франка були символом несправедливості, які бороли сильні та могутні каменярі. Так і українці зараз – ведуть боротьбу за своє незалежне, вільне майбутнє.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Дивіться також:

Златі Огнєвіч – 37 років: 20 фактів про іменинницю

Злата Огнєвіч розбирає завали після обстрілу Києва: відео

Рок-гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ присвятив нову пісню «Повернись живим» українським воїнам (ВІДЕО)