Зірки естради Оксана Білозір і Роман Недзельський розлучилися після 32 років шлюбу

Розлучення під час війни спіткало кілька зіркових пар. Проте випадок зірок естради Оксани Білозір та Романа Недзельського дещо особливий, адже вони прожили разом 32 роки. А ухвалила рішення, за свідченнями чоловіка, Оксана одноосібно, в той час як він перебував на службі в ЗСУ.

Новину про розлучення пари з’ясував ютуб-канал Rostyslove Production. Музикант, колишній директор Палацу “Україна” Роман Недзельський став гостем свіжого ефіру, де розповів про службу в армії. Адже контракт добровольця 55-річний чоловік, що добре розумів ситуацію, уклав іще в січні 2022 року. В контексті бесіди Роман і розповів про розставання.

Роман Недзельський Оксана Білозір розлучення
Роман Недзельський і Оксана Білозір, 2022 р.

“Сьогодні ми вже офіційно не є чоловіком і жінкою. Ми прожили майже 33 роки, в цьому році мало бути. Розлучилися наприкінці 2022 року. Просто банально я отримав повістку в суд, і нас розлучили”, – каже чоловік.

“Оксана подала на розлучення. Оскільки я в армії, я не прийшов три рази до суду, і нас автоматично розлучили. Я був проти цього, але Оксана так вирішила”.

“Минулого року все ще було нормально. На Великдень паску святили, я якраз взяв відпустку на сім днів і приїхав у Львів”, – каже чоловік. В червні того ж таки 2022 року Оксана Білозір ніжно вітала чоловіка в соцмережах: “Обдарований Богом багатьма талантами, сьогодні, ти проявляєш найкращі якості українця і громадянина! Ще далеко до початку повномасштабної війни, яка висіла в повітрі, ти зробив свій достойний чоловічий крок – стати на захисті сім’ї, родини, України! Ти не оминув увагою нікого, хто потребував людської уваги і протегуєш руку підтримки тим, хто і не очікував цього!”

Роман Недзельський Оксана Білозір розлучення
Роман Недзельський і Оксана Білозір

Втім, зазначає Недзельський, він не єдиний стикнувся з таким випробуванням. “В армії є велика пролема, коли чоловіки служать і отримують інформацію, що втрачають сім’ї”.

Роман Недзельський Оксана Білозір розлучення
Роман Недзельський і Оксана Білозір

Оксана Білозір поки ніяк не коментує своє розлучення. Нагадаємо, Роман Недзельський був не просто чоловіком співачки. Понад 20 років він був її менеджером, художнім керівником та музикантом у колективі. Вже колишнє подружжя має двох дорослих синів.

Фото: instagram.com/oksana_bilozir

Дивіться також:

Камалія розлучається із мільярдером Мохаммадом Захуром після 20 років шлюбу

Шеннен Доерті подала на розлучення з третім чоловіком після 11 років шлюбу

Жерар Піке вперше прокоментував розлучення з Шакірою: “Не збираюся витрачати гроші на очищення іміджу”