Жерар Піке вперше прокоментував розлучення з Шакірою: “Не збираюся витрачати гроші на очищення іміджу”

36-річний Жерар Піке став відомим на весь світ не тільки як футболіст, а і як чоловік співачки Шакіри. А надто після їхнього скандального розлучення і всього, що сталося потім. Від фанатів Шакіри діставалося і самому Піке, і його новій дівчині, проте він мовчав. Аж ось напередодні Кубку іспанської ліги дав велике інтерв’ю виданню El Pais, де говорив і про кар’єру, і про особисте життя.

Після розставання зіркової пари минуло 9 місяців. Жерар каже, що зосередився на своїх синах – а їх у них із 46-річною Шакірою двоє, 10-річний Мілан і 8-річний Саша. Власне, і своє мовчання аргументує піклуванням про дітей. «Кожен з батьків має робити те, що найкраще для своїх дітей, — каже Жерар. – Йдеться про їхній захист. Це робота всіх батьків. Це те, на чому я зосереджений, і це моє завдання як тата».

жерар піке шакіра розлучення нова дівчина
Шакіра і Жерар Піке, 2019 р.

Також в інтерв’ю футболіст заявив, що «дуже щасливий» у стосунках зі своєю новою дівчиною, 24-річною Кларою Чіа Марті. А про минуле із Шакірою і скандали висловився так: “Проблема в тому, як люди сприймають речі або як преса це подає. Я продовжую робити те, що хочу. І коли буду помирати, я сподіваюся озирнусь назад і усвідомити, що завжди робив те, що хотів. Я хочу бути вірним собі. Я не збираюся витрачати гроші на очищення свого іміджу».

«Люди, яких я люблю і про яких хвилююся, — це люди, які мене знають. Решта мене не хвилює, – підбив підсумок Жерар Піке.Я спрямовую свою енергію на людей, які мені найближчі, і віддаю їм те, що маю. У моєму житті відбулися зміни, і я знаю, як зберегти це щастя».

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Шакіра з підрослими синами від Жерара Піке прилетіла в США (ФОТО)

Після скандального розлучення з Шакірою: Жерар Піке опублікував перше фото з новою дівчиною

Шакіра і Жерар Піке: від кохання до ненависті