Режисер, актор, а віднедавна військовий Ахтем Сеітаблаєв отримав особливу відзнаку від Головнокомандувача збройних сил України Валерія Залужного. Тепер молодший сержант Сеітаблаєв має “Золотий хрест”.

Про це режисер, який вчора, 11 грудня, відзначив 50-ліття, розповів у соцмережах. І показав свою нагороду. “Дякую за високу честь та відзнаку «Золотий хрест»,
пане Головнокомандувач ЗСУ”, – написав Ахтем.

Крім того, Сеітаблаєв має подарунок і від комбрига 127-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, в якій служить.

Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються рядові і сержанти ЗСУ за успішне виконання бойових завдань, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування. Цю відзнаку отримують особи, які раніше нагороджувалися нагрудним знаком «Сталевий хрест» або у разі здійснення особою визначного вчинку.

Ахтем Сеітаблаєв служить разом із другом, актором Олексієм Тритенком. З 24 лютого вони вступили до 206 батальйону ТрО, який наразі входить до складу 127 бригади. Боронили Київ, воювали на Херсонщині.

Фото: instagram.com/seitablaiev

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Актор “Ліги Сміху” Ярослав Гаркавко загинув на фронті

Про пережите на передовій: Міша Панчишин PTASHKIN презентував першу воєнну пісню (ВІДЕО)