Відомі українці – Маша Єфросиніна, Володимир Остапчук, Алла Мазур та Олег Панюта – стали першими учасниками нового поетичного артпроєкту “Буремні вірші” продюсера Павла Шилька. У ньому зірки озвучили та “оживили” силою свого голосу вірші українських поетів, написані під впливом почуттів, переживань та страждань, завданих війною.

Поштовхом до створення артпроєкту став вірш «Я з тих, хто чекає у черзі до бою», написаний співаком, колегою та товаришем Павла Шилька – Василем Логаєм. Почувши його твір, продюсер вирішив особисто начитати вірш у студії. Режисером першого та усіх наступних за ним відеовіршів став Макс Охрім, якому разом із родиною під вогнем вдалося вирватися зі зруйнованого Ірпеня.

Відеовірші були покладені на музику, доповнені асоціативним відеорядом та опубліковані на Youtube. Маша Єфросиніна зачитала вірш “Страта” Ігоря Дрижчаного, що був написаний 16 березня, у 21 день війни.

Вірш “Коли закінчиться війна” Ангеліни Дрьомової у виконанні Володимира Остапчука.

 

Вірш “Доктор” Тоні Кузьмич у виконанні Павла Шилька.

Вірш “Тут ходили колись трамваї” Олени Татьянченко читає Олег Панюта.

Арт-проєкт ще продовжується і продюсери закликають українців приєднуватися до ініціативи, та надсилати свої роботи на електронну пошту: buremni2022@gmail.com.

Згодом до артпроєкту також приєднаються MONATIK, Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Ольга Горбачова та інші зірки.

Фото: агенція PR Batteries

Дивіться також:

Алла Мазур рассказала о сыне Артеме: «Сейчас непростой период взросления»

ROXOLANA та Лієв Шрайбер зібрали кошти на обладнання української лікарні

Про пропаганду росіян та подвиг героїв «Азовсталі»: Макс Барських виступив на Billboard MusicCon (ВІДЕО)