Андрій Лузан, Наталка Денисенко із сином та інші зірки на прем’єрі “Кіт у чоботях 2” (ФОТО)

Яскрава сімейна історія «Кіт у чоботях 2: Останнє бажання» від Dream Works виходить на великі екрани. Першими у надзвичайну пригоду поринули українські зірки з родинами та топові блогери, які прийшли на прем’єру в кінотеатр Оскар в ТРЦ Gulliver.

В центрі уваги були зірки дубляжу – Наталка Денисенко, Андрій Лузан, Леся Самаєва, Андрій Самінін. Наталка прийшла на прем’єру із грайливою зачіскою і в супроводі найкращого кавалера – сина Андрія Федінчика молодшого. Для хлопчика це була особлива подія: “Синочок вперше потрапив в кіно, і одразу в 3D. І ще мамин голос був у одного з персонажів (хоча він вже звик до такого). Вечір був чудовий! Закликаю всіх батьків разом з дітками іти на цей мультик. Він про доброту, любов, дружбу і СПРАВЖНІ бажання”, – захоплюється Наталка.

Актори дубляжу – Леся Самаєва, Андрій Лузан і Наталка Денисенко
Акторки Олена Світлицька і Наталка Денисенко з дітьми
Акторки Марія Самініна і Леся Самаєва
Актор Костянтин Лінартович
Актор і продюсер Алекс Комаровський та Наталка Денисенко
Актори Андрій Самінін і Леся Самаєва
Андрій Лузан, «Леви на джипі»
Наталка Денисенко із сином Андрієм Федінчіком

«Кіт у чоботях 2: Останнє бажання» – захоплива історія про найвідомішого пухнастого розбійника, улюбленця мільйонів, неповторного Кота в Чоботях повертається на великі екрани через 11 років після прем’єри. Його візитна картка — неймовірно милий погляд, найкраща зброя — вбивча харизма, а про чоботи та капелюх ходять легенди! Цього разу, щоб повернути свої 9 життів, які він розгубив за довгі роки, Кіт у чоботях відправиться у грандіозну подорож, сповнену викликів та пригод.

Фото: надані B&H distribution

Дивіться також:

Наталка Денисенко, Андрій Лузан і Леся Самаєва озвучили героїв «Кіт у Чоботях 2: Останнє бажання» (ФОТО)

Кучерява білявка: Alyosha показала рідкісну світлину доньки (ФОТО)

Ксенія Мішина, Римма Зюбіна і Тарас Цимбалюк на благодійному вечорі поезії Наталки Денисенко (ФОТО)