Дева Кассель в прозорому вбранні демонструє фігуру в новій фотосесії

18-річна модель Дева Кассель, дочка акторів Моніки Беллуччі і Венсана Ксселя, продовжує будувати модельну кар’єру. Успадковані від матері врода, а від батька пластичність допомагають їй втілювати різні за настроєм образи у фотосесіях.

У свіжому зніманні для журналу Interview Magazine Дева приміряла зухвалі образи – прозорі і в сітку сукні та комбінезони, що не приховують жіночних вигинів її фігури. Кадрами дівчина, а також видання поділилися в соцмережах.

Гортайте праворуч, щоб побачити більше фото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Interview Magazine (@interviewmag)

Гортайте праворуч, щоб побачити більше фото:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Deva Cassel (@d.casseluxxi)

Нагадаємо, крім роботи фотомоделю для журнальних знімань, Дева вже кілька років має контракт із італійським брендом Dolce & Gabbana. Зокрема вона бере участь у кутюрних показах бренду та є обличчям одного із парфумів і помад.

Щодо особистого життя, то у Деви вже три роки є хлопець – модель Лука Саландра. А ось у її батьків зараз, схоже, бурхливий період в особистому житті. Моніка Беллуччі восени 2022 року почала зустрічатися із режисером Тімом Бертоном. А Венсан Кассель розлучається із другою дружиною Тіною Кунакі, яка старша від Деви всього на 6 років – до речі, дівчата щиро товаришують.

Фото: instagram.com/d.casseluxxi

Дивіться також:

Моніка Беллуччі зустрічається із Тімом Бертоном – французькі ЗМІ

Венсан Кассель і Тіна Кунакі: історія кохання

Дева Кассель відпочиває у Нью-Йорку із хлопцем-моделлю: романтичні фото