“Дружили 28 років”: Павло Зібров розповів про стосунки зі зрадницею Повалій

Cпівак та композитор Павло Зібров і поза сценою дружить із багатьма колегами-артистами. Та не кожна дружба зрештою дарує відчуття душевного спокою і насолоду серцю. Результатом може стати щирий біль та розчарування.

Так у Зіброва відбулося зі співачкою українського походження, яка зрадила рідну країну, перебралась у росію та стала на її бік – Таїсією Повалій. Про що жалкує Зібров найбільше та чи спілкувався з екс-подругою після 24 лютого, він розповів у новому випуску проєкту СТБ «Як ти?» з Григорієм Решетником.

павло зібров таїсія повалій дружба

Співак зізнався, що раніше підтримував зв’язок з Повалій та її чоловіком і продюсером Ігорем Ліхутою. «Дружили 28 років. Але після 2014 стосунки пішли вниз. Ми зрозуміли, що вони там сидять, на всіх концертах працюють. Риторика не дуже гарна про Україну. А 9 травня… Концерт з «Кремльовки» – в погонах всі генерали, полковники, і Тая виходить співати пісню «Рідна мати моя». У мене сльози на очах і ком в горлі. Думаю: «Що ж ти робиш?» Ну, сказала б уже, що пальчик зламався чи з горлом щось. Збреши, але не роби цього. Це ж дивиться увесь світ, – згадав Зібров. – Після цього, де тільки була така можливість, я почав писати і Ліхуті, і Таї Повалій. Мені ніхто не відповідав, але де тільки міг, я їх «мочив». Проте я втомився і більше не хочу називати їхні прізвища».

І хоча співак давно викреслив зі свого життя колег-зрадників, про дещо досі жалкує. «Російським артистам – Лепсу, Кіркорову, Баскову – відмінили концерти по всьому світу. Вони нарешті сидять у себе в облозі. А у Повалій залишився паспорт України, яку вона ненавидить. Їздять собі у Відень, та куди завгодно! Їх пропускають, дають квитки. І одразу стають «українцями», «патріотами»… Ось за це мені шкода. Якби у них ще паспорти забрати, щоб нічого їм не нагадувало про Україну, яка їм дала все».

Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Дивіться також:

Павло Зібров заспіває дуетом із вояком-прихильником з позивним Зібров

Андрій Хливнюк зустрів 43-й день народження в окопі: відео

Злата Огнєвіч розбирає завали після обстрілу Києва: відео