Музикант, фронтмен гурту “Бумбокс Андрій Хливнюк має сьогодні день народження. Йому виповнилося 43 роки. Проте назвати це словом “святкує” важко – з лютого Хливнюк став до захисту країни зі зброєю в руках. І став одним зі всесвітньо відомих символів визвольної війни українців завдяки заспіваній пісні “Червона калина“.

Наразі Андрій разом із побратимами по спецпідрозділу “Софія” перебуває на бойовому виїзді. І зустрів новий рік свого життя в окопі. “Отак зустрічаю свої 43. Знаю, що відбуваються терористичні атаки на рідне моє місто Київ, на мою любу Україну. Сил вам, будь ласка, тримайтеся. А якщо сильно хочеться мене привітати, задонатьте на безпілотні літальні апарати на Фонд  Андрія Хливнка. Разом переможемо! Слава Україїні!”

Несвятковий антураж в окопі іменинника Андрія Хливнюка

Боротьба Андрія Хливнюка за перемогу точиться не тільки сласне на фронті. Музикант створив власний фонд – і збирає кошти на ударні дрони “Панішер”. Крім того, Хливнюк дає благодійні концерти світом.

І нагадаємо: днями музикант повідомив, що запис англійської версії пісні “Ой, у лузі червона калина” разом із гуртом Pink Floyd приніс півмільйона фунтів стерлінгів для українських парамедиків і благодійних фондів.

Фото: instagram.com/andriihorolski

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Андрій Хливнюк був поранений у боях за Київ: “Щасливий трьохсотий”

Танцівник Назар Грабар отримав поранення на фронті. Його брат Ілля загинув

Король Іспанії Феліпе VI присвятив різдвяну промову війні в Україні