Pink Floyd і Андрій Хливнюк зібрали рекордну суму завдяки спільному запису “Червоної калини” (ВІДЕО)

Фронтмен гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк оголосив феноменальну новину. Їхній спільний благодійний проєкт із легендарним рокгуртом Pink Floyd, запис англійської версії пісні “Ой, у лузі червона калина”, приніс півмільйона фунів стерлінгів для українських парамедиків і благодійних фондів.

Новину Хливнюк оголосив у відеоролику, який опублікував на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

“Станом на сьогодні команда Pink Floyd разом зі мною з піснею “Червона калина“, в англійському варіанті “Hey Hey Rise Up”, зібрала 450 тисяч фунтів стерлінгів. Пан Девід Гілмор і пан Нік Мейсон додали грошей і зробили з цього півмільйона фунтів стерлінгів, які будуть розподілені вже зараз між наступними волонтерськими організаціями та благодійними фондами України. Це “Госпітальєри“, HARP project, “Восток SOS”, “Київ Волонтерський” і “Лівий берег“. Дякую величезне гурту Pink Floyd за цю співпрацю і за те, що ви робите для допомоги Україні у такий надскладний час. Разом преможемо. Слава Україні!” – оголосив Андрій.

Нагадаємо, запис пісні “Hey Hey Rise Up” – “Гей, гей, розвеселимо” відбувся 30 березня 2022 року. Ця пісня стала першою новою в творчості Pink Floyd після 28 років мовчання. У композиції використано вокал Андрія Хливнюка із вже легендарного ролика – акапельного співу на Софіївській площі на початку великої війни.

Тоді Девід Гілмор, який має невістку-українку, зауважив: «Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування через цей мерзенний акт вторгнення в незалежну мирну демократичну країну та вбивства її народу однією з найбільших світових держав”.

Фото і відео: instagram.com/andriihorolski

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Хто із зірок, які захищають Україну, ледь не загинув під час боїв

Ахтем Сеітаблаєв отримав особливу відзнаку Головнокомандувача Валерія Залужного (ФОТО)