Дженна Ортега стала обличчям парфумів Dior (ФОТО)

Акторка Дженна Ортега продовжує впервнено закріплювати статус модної ікони і обличчя свого покоління. Після успіху Ортеги в ролі Венздей Аддамс у однойменному серіалі Тіма Бертона для Netflix вона стала завсідницею модних показів.

Далі стався контракт зі спортивним брендом Adidas. Там Дженна протранслювала відчуджений і похмурий образ своєї персонажки із серіалу “Венздей“. А тепер – нова роль: амбасадорки парфумів Gris Dior. І в цій фотосесії Дженна інша – вишукана, розслаблена і жіночна. Хоча і в сіро-лілових тонах, що Венздей би точно схвалила.

дженна ортега венздй діор diorдженна ортега венздй діор dior

Gris Dior – аромат із колекції  La Collection Privée. Ці шипрові парфуми є ольфакторною метафорою сірого кольору, знакового для Дому Dior, вони втілюють його сміливий дух і розкривають найсміливіші та найзагадковіші нюанси особистості того, хто їх носить. Цитруси, амбра, мох – кутюрні парфуми з винятковим характером.

Крім Дженни Ортеги, до кампанії Gris Dior долучилися актор Джозеф Квінн із “Дивних див“, акторка Тусо Мбеду, двічі номінована на “Еммі” зірка фільму “Королева-воїн”, репер Орельсан. Також заявлена акторка Мая Гоук, дочка Ітана Гоука та Уми Турман, яку ми вже влітку побачимо в новому фільмі Веса АндерсонаМісто Астероїдів“.

Фото: Dior

Дивіться також:

Найгарніші образи Дженни Ортеги на червоних доріжках (ФОТО)

Більше не Венздей: Дженна Ортега знялася у ніжній фотосесії для глянцю (ФОТО)

Офіційно: Netflix зніме другий сезон серіалу “Венздей” – що про нього відомо