Джуд Лоу став батьком всьоме

50-річний актор Джуд Лоу став батьком в черговий раз. У нього та його 35-річної дружини Філіппи Коен народилася друга спільна дитина. Яка для самого Джуда є сьомим дитям.

Про це повідомляє британська преса, зокрема The Sun. Репортери саме цього видання сфотографували Джуда і Філіппу в аеропорту Гітроу. Джуд ніс люльку із новонародженою дитиною, а візочок із їхнім спільним дворічним первістком штовхала няня.

Від актора годі чекати офіційної інформації на тему появи чергового нащадка. Надто насолили йому таблоїди свого часу, коли прослуховували його телефон і оприлюднили негарні деталі зрад.

джуд лоу філіппа коен дружина діти сьома дитина
Джуд Лоу і Філіппа Коен, 2019 р.

Нагадаємо, із психологом Філіппою Коен Джуд разом вже близько десяти років. Одружені вони з травня 2019-го – Філіппа стала другою офіційною дружиною артиста. У 2020 році народилася їхня перша спільна дитина.


Крім того, у Джуда є троє дорослих дітей від першого шлюбу із акторкою Седі Фрост – син Раферті і донька Айріс стали моделями, син Руді планує спортивну кр’єру. Іще двоє дітей, дочок, народилися у позашлюбних зв’язках.

Цікаво, що навчений увагою папараці, Джуд зробив усе можливе, щоб захистити свою приватність у новому шлюбі. Досі невідомо, хлопчик у нього чи дівчинка.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Джуду Лоу – 50 років: його жінки, діти та найкращі ролі

Родинний портрет: Ріанна з A$AP Rocky та 9-місячним сином знялися для Vogue (ФОТО)

Блейк Лайвлі і Раян Рейнольдс стали батьками вчетверте: фотодоказ

Рідкісні кадри: Сієнна Міллер привела 10-річну доньку на модний показ (ФОТО)