Фіналістка «Супер Топ-моделі по-українськи» Саша Литвин вагітна первістком (ФОТО)

Олександра Литвин, фіналістка проєкту «Супер Топ-модель по-українськи» Нового каналу, готується стати мамою. Вона вагітна первістком.

Про це Саша повідомила в соцмережах – і додатково розкрила деякі подробиці особистого життя.

“Зараз я на 24-му тижні, – ділиться дівчина. – Ми з коханим дізналися про вагітність, коли прилетіли з Чикаго. Просто досить дивно почувалася. А взагалі приблизно півтора року в нас пішло на те, щоб побачити дві смужки. Морально вагітність – це значно складніше, аніж може здатись. Та ми довго чекали цього, тож, звісно, були готові. Не робили гендер-паті, бо знали, кого чекаємо. І сумнівів не було”.

Модель каже, що за період вагітності вже відчула на собі не лише приємності цього стану, а й пережила складні моменти.

Саша Литвин супер топ модель по українськи вагітна чоловік хлопець хто батько

“Я почуваюся просто нереально великою. Бо наразі маю вже плюс 10 кілограмів, – розповідає дівчина. – Перші п’ять набрала одразу, за півтора-два місяці. Це був шок, адже я дуже активно займалась хот-йогою, була суха, як гілка. А тут все тіло вкрилось целюлітом. Також у мене був токсикоз. Не могла відкривати холодильник і їсти будь-що. Виходила з квартири, поки Тимур їв. Просила його щось дістати для мене, поки не бачу. Або якщо потрібно було покласти в холодильник продукти з магазину, то теж зверталася до нього. Саме той запах фреону мене просто вбивав. Але це минуло досить швидко, десь за три тижні.

Саша Литвин супер топ модель по українськи вагітна чоловік хлопець хто батько

До речі, обранцем 24-річної Саші став 35-річний діджей та трейдер Тимур Трушковський. Дівчина розповідає, що історія їхнього знайомства доволі банальна. Чоловік просто написав їй в інстаграмі.

“Народжувати малюка ми будемо в Америці, бо останній рік знаходимося тут. Але жити в цій країні довго не плануємо, – розповідає Литвин. – Весілля буде тоді, коли зможемо запросити на нього наших рідних і друзів. Тобто коли повернемося додому”.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Ірина Ротар із “Топ-моделі по-українськи” вийшла заміж (ФОТО)

Українська модель Даша Хлистун і “Холостяк” Макс Михайлюк чекають на другу дитину (ФОТО)

Хлопчик чи дівчинка: Лілія Ребрик розсекретила стать третьої дитини (ВІДЕО)