Хлопчик чи дівчинка: Лілія Ребрик розсекретила стать третьої дитини (ВІДЕО)

Акторка і телеведуча Лілія Ребрик та хореограф Андрій Дикий, які чекають на народження третьої дитини, влаштували гендер-паті. На святі вони дізналися – і оголосили на публіку стать своєї третьої дитини.

Аніматори підготували для батьків балончики з кольоровим димом. І коли зірки натиснули на клапани і випустили дим назовні, стало ясно: у дикій сімейці, як вони себе називають. стане однією дівчинкою більше.

Емоційними кадрами майбутні багатодітні батьки поділилися у соцмережах.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

Нагадаємо, у Лілії є 11-річна дочка Діана та 5-річна Поліна.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

В інтерв’ю “Каравану історій” Лілія згадувала, як вперше стала мамою. “Під час вагітності у мене було напрочуд багато сил. Хоча це був справді дивовижно, бо в мене до останнього дня був токсикоз – щодня протягом дев’яти місяців. При цьому всьому мене розривало від любові та енергії. У якийсь час я навіть страждала, що в мене не п’ять робіт, як я звикла, а лише три – адже я відмовилася від театру й кіно, і в мене лишилося тільки телебачення, озвучення й дубляжі.

Але на найскладніших місяцях, з п’ятого по восьмий, я знову поринула в роботу з головою – якраз у цей час СТБ запустили новий проект “Танці з зірками. Повернення героїв”, і практично щодня я виходила в прямий ефір. Тільки уявіть собі: купа учасників, нерви, хвилювання, і ведуча Ребрик з величезним животом і токсикозом на додачу!”

Фото: instagram.com/liliia.rebrik

Дивіться також:

Українська модель Даша Хлистун і “Холостяк” Макс Михайлюк чекають на другу дитину (ФОТО)

Тімур та Інна Мірошніченки похрестили молодшого сина Марселя: фото

Переможниця “Холостяка” Олександра Шульгіна народила вдруге: фото з пологового