“Я вклав у своє лице півтора мільйона доларів”: Євген Клопотенко розповів про свої статки

Зірковий український шеф-кухар і кулінарний експерт Євген Клопотенко справляє враження цілком успішної людини: ресторан, купа проєктів онлайн і офлайн. Чи правда він мільйонер?

Про це Євген чесно розповів у програмі “Ближче до зірок” на телеканалі ТЕТ.Євген і справді назвав себе мільйонером – щоправда, поки лише гривневим. Це 30 тисяч доларів. Давайте не будемо думати, що я доларовий мільйонер”, – наголосив Євген Клопотенко.

євген клопотенко доходи скільки заробляє вклав у піар мільйонер

Свій перший мільйон, каже Клопотенко, він заробив на виробництві варення, але на широку ногу відтоді не жив. Усе зароблене він одразу ж інвестував у власний бренд і ресторанний бізнес. Два з половиною роки тому я майже нічого не заробляв, бо інвестував усі гроші. Ресторан коштує якусь суму інвестицій. Цю суму інвестицій треба повернути. Я три роки її повертав. Я нічого не заробляв з ресторану. У моєму бренді працювало 20 людей. І треба було платити їм зарплату. Я заробляв ну може дві тисячі доларів”, – прокоментував кулінарний експерт. 

Крім того, Євген Клопотенко вкладає гроші в нерухомість. У нього є дві невеликі квартири й будинок, який планує виставити на продаж.

євген клопотенко доходи скільки заробляє вклав у піар мільйонер

“У мене є якісь збереження. Скоро у мене буде автомобіль. Він буде коштувати 50 тисяч доларів. У мене є будинок. Я проінвестував його ще років 5 тому, побудував, але під час війни продати його неможливо. Він лежить просто як заморожені гроші. У мене ще є дві квартири, але однокімнатні”, – розповів кухар.

Та найдорожча інвестиція Клопотенка – не автівки, будинки чи ресторани. Євген відверто зізнався, що в кругленьку суму йому обійшлася впізнаваність. І вперше назвав суму, яку вклав у свою популярність. Це близько півтора мільйона доларів. “Я плюс-мінус вклав у своє лице півтора мільйона доларів протягом останніх шести років. І тепер я суперпопулярний, тепер мене знає багато людей. Я лише зараз почну заробляти”, – чесно поділився Євген Клопотенко.

Проєкт “Ближче до зірок” розкриває подробиці з життя українських і світових знаменитостей. Він виходить щонеділі о 9:30 на телеканалі ТЕТ.

Фото: instagram.com/klopotenko

Дивіться також:

“Мені заважає популярність”: Євген Клопотенко розповів про особисте життя і дівчину мрії

Ідеальний сніданок: солоні сирники з зеленню за рецептом Ектора Хіменес-Браво