Зірковий шеф-кухар та переможець проєкту «МастерШеф»-5 Євген Клопотенко досі холостяк. Та сподівається зустріти дівчину мрії – бо ж знає, кого чекає.

Про особисте життя і плітки про роман зі Златою Огнєвіч Євген розповів Григорію Решетнику у новому випуску проєкту СТБ «Як ти?».

«Мені пишуть дівчата, кличуть на побачення, але так нечесно. Вони то знають мене, і вже вирішили, що хочуть бути зі мною. А я їх не знаю! – з ентузіазмом розповідає Євген. І бідкається: – Мені заважає популярність у спілкуванні. Треба, щоб з тобою була людина, яка витримуватиме це все. Хто взагалі зможе витримати цей потік енергії?  Мені потрібна та, яка постійно мене підтримуватиме. Але як її знайти? В потоці, коли ти щодня бачиш по 200 людей, це складно».

євген клопотенко дружина дівчина зустрічається

Втім, певний час ходять чутки про роман Клопотенка із “Холостячкою” Златою Огнєвіч. Їх шеф прокоментував так: «Мені пише Злата Огнєвіч, я їй сердечка ставлю. Ми зі Златою дружимо. Бачилися, до речі, тижні два тому. Я готував їй їсти вдома. Вона розказувала, як ходила в Карпати, зробила собі татуювання. Ми з нею познайомилися у Єгипті, де я відпочивав, минулого нового року. Вона в той час співала, і це було виконання просто до мурах! Вона до мене дуже добре ставиться. З теплом. У нас прекрасні стосунки. Дівчата в 35 не говорять: «Я не знаю, що хочу, покрути мене»… Ти вже чітко розумієш, що ти хочеш і до якої цілі йдеш. І це – щастя!».

На питання Григорія про те, чи готувала йому Злата Огнєвіч, Євген відповів коротко: «Щось готувала!».

Фото: instagram.com/klopotenko

Дивіться також:

Ми хочемо дітей: Євген Кот і Наталя Татарінцева розповіли про народження та усиновлення

На 20 років молодший і непублічний: Надія Матвєєва розповіла про свого нового коханого (ФОТО)

“Він завжди був поруч”: Ксенія Мішина розповіла про новий виток стосунків із Еллертом