Особисте життя акторки, першої Холостячки Ксенії Мішиної вже кілька років під пильною увагою публіки. Особливо після гучного фіналу романтичного реаліті, де вона обрала сценариста Олександра Еллерта. Стосунки тривали близько року і відзначалися італійськими пристрастями, щоб зрештою закінчитися розривом. Та не все так просто і однозначно.

Про спілкування з Еллертом та початок війни Мішина, яка не надто любить виносити особисте життя на загал, розповіла проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником, що виходить на офіційному Youtube-каналі СТБ.

«Коли почалася війна, я сказала: «Все, ми їдемо на захід України».Вирушили о 6 ранку, а змогли виїхати з Києва о 13:00. Мені одразу зателефонував Сашко. Він запропонував допомогу, ми зустрілися і поїхали разом. Всі проблеми відійшли на задній план і життя змінилося в одну хвилину», – зізналася Ксенія.

ксенія мішина олександр еллерт зійшлися разом
Ксенія Мішина із сином Платоном

«Він (Саша Еллерт. — Прим. ред). завжди був поруч. Він намагався відновити стосунки. Але дуже багато образ… Була трохи вичерпана довіра до цієї людини, – пояснила акторка. – Ми поїхали в Буковель, зняли великий будинок, була велика компанія – і його друзі і мої – ми всі попрямували туди. Саша був без Елі (доньки Еллерта. – Прим. ред). Еля залишилася з мамою. У неї народився братик. Вони теж виїхали. Саша віддав їм свою машину, а ми вирушили на моїй».

На питання ведучого про те, чи зрадів син Ксенії Платон, побачивши Елерта, Мішина відповіла: «Звісно, йому добре, коли нас хтось захищає. У них нормальні, добрі стосунки».

Про можливість відновлення стосунків з Олександром Ксенія зауважила: «Ми не говорили про це, просто були разом. Я завжди говорю правду. Якщо на той момент, коли давала інтерв’ю, це була крапка, я говорила, що це – крапка. Потім, через деякий час, знову налагоджувалась спілкування. Сашко постійно десь був поруч. Але були дуже критичні моменти, коли ми обидва розуміли, що треба бути окремо. Ми розходились, потім знову починали, потім знову розходилися… Я давала багато шансів… Це життя, це процес. Як каша, яка вариться, вариться, і все ніяк не звариться. Я можу сказати зараз, що ми не разом. Я поїхала. Ми спілкувалися, він іноді мені писав, але я зараз не знаю, де він. Можливо, колись ми з ним будемо спілкуватися. Я взагалі нічого не заперечую в цьому житті».

Фото: Instagram

Дивіться також:

Андрій Рибак із «Холостячки» вирішив одружитися із суперницею Ксенії Мішиної (ФОТО)

Фаворит «Холостячки» Олексій Тригубенко вперше показав кохану дівчину (ФОТО)

Флиртовал и изменял: участник «Холостячки» Илья Рыбальченко рассказал о проблемах с девушкой

Александр Эллерт посмеялся над расставанием с Ксенией Мишиной в клипе мем-поп группы