Як Джеремі Реннер відновлюється після тяжкої аварії: нові фото

Актор, зірка фільмів “Місія неможлива” та всесвіту Marvel, Джеремі Реннер продовжує відновлюватися після аварії. Після того як у січні 2023 року він потрапив під багатотонну снігоочисну машину і дивом вижив, актор, подібно до його персонажів-супергероїв, проявив чудеса наполегливості і сили волі.

В квітні він вперше вийшов у світ після аварії – з паличкою, з очевидним зусиллям, але на своїх двох. І от з’явилися нові фото артиста: днями він став гостем на ювілеї Кейт Бекінсейл, де його і спіймали папараці.

Усміхнений, помітно більш свіжий Реннер пересувався вільно, без тростини. Він продовжив фізіотерапію і заняття відновлювальною гімнастикою – і має очевидний результат.

Джеремі Реннер аварія відновлення
Джеремі Реннер і Кейсі Аффлек, 29 липня 2023 р
Джеремі Реннер аварія відновлення
Джеремі Реннер і Кейсі Аффлек, 29 липня 2023 р

Нагадаємо, 1 січня Джеремі Реннер на власному снігоочиснику вирушив розчищати замети по дорозі до свого маєтку на озері Тахо в штаті Невада. Серед тих, хто через негоду застряг у машинах в заметах, був і його племінник. Коли Реннер вийшов із снігоочисника, велетенська машина зірвалася і наїхала на актора.

Він отримав численні перелами, колапс легенів, забиття внутрішніх органів. Реннерові загрожувала ампутація ноги, проте лікарі змогли зібрати його кінцівки. А сам Реннер через біль і безсилля гарував на тренажерах задля відновлення.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Джеремі Реннер дав перше інтерв’ю після аварії: “Втратив кістки – наповнився любов’ю і титаном”

Джеремі Реннер привів єдину доньку на прем’єру свого нового шоу: зворушливі фото