Як виглядає національний костюм українки на “Міс Всесвіт” 2023: показує Ангеліна Усанова (ФОТО)

Національний комітет “Міс Всесвіт Україна” представив світлини та відео національного костюма під назвою «Берегиня Мати», в кому на сцену світового конкурсу вийде українка Ангеліна Усанова. Найпопулярніше шоу національних костюмів відбудеться 16 листопада 2023 року в Сальвадорі в рамках конкурсу “Міс Всесвіт”.

Блакитна тканина костюму “Берегиня Мати” – символ мирного, тихого неба без ракет. Білий та молочний кольори – символи миру. Синій та жовтий – кольори прапора України. Золоті елементи – це броня, що символізує силу кожної української матері, яка захищає своїх дітей. Фігурка маленького золотого янголятка – символ безцінного життя кожної дитини.

міс україна всесвіт 2023 ангеліна усанова національний костюм
Національний костюм україніки Ангеліни Усанової для “Міс Всесвіт”-2023
міс україна всесвіт 2023 ангеліна усанова національний костюм
Національний костюм україніки Ангеліни Усанової для “Міс Всесвіт”-2023

“Діти не розпочинають війни, але саме вони не в змозі себе захистити. Національний костюм цього року – наша присвята великій, священній і безумовній материнській любові та беззахисності дітей перед очима війни. Матері всієї України благають і мріють про чисте й захищене небо без ракет. Моляться за життя своїх дітей, яких безжально забирає війна. Світ повинен запам’ятати жахливу статистику, щоб захистити українських дітей” –  каже про ідею костюму президентка конкурсу “Міс Всесвіт Україна” Анна Філімонова.

Костюм створювався в Україні протягом 1,5 місяців. Для його виробництва було використано 30-35 метрів шифонових та органзових тканин. Поверх тканини надрукований принт у вигляді хмаринок і блакитного неба. Деякі елементи костюма розроблялися і друкувалися на 3D-принтері. Для оздоблення костюму використано приблизно 45 000 декоративних камінців. У розробці та створенні костюма брала участь велика команда з України МÜ production: конструктори, кравчині, майстри по роботі зі шкірою, декоратори, ілюстратор, 3D-художник.

Щоб привернути увагу міжнародної спільноти до подій в Україні та ідеї костюма, «Міс Всесвіт Україна»-2023, співачка та музикантка Ангеліна Усанова написала пісню “Peace”, на яку в Києві відзняли відеокліп. Щоб краще передати  символізм костюма, у зніманнях кліпу взяли участь діти. Знімали в Національному художньому музеї України. Режисером кліпу став відомий український кліпмейкер Руслан Махов.

Фінал конкурсу “Міс Всесвіт”-2023 відбудеться 18 листопада 2023 року у місті Сан-Сальвадор, в Сальвадорі.

міс україна всесвіт 2023 ангеліна усанова національний костюм
Ангеліна Усанова вирушає на конкурс “Міс Всесвіт”-2023

Фото: надані “Міс Всесвіт Україна”

Дивіться також:

Найяскравіші національні костюми українок на конкурсі “Міс Всесвіт” (ФОТО)

Воїн світла: «Міс Україна Всесвіт»-2022 Вікторія Апанасенко показала національний костюм (ФОТО)

У розкішних вечірніх сукнях: Міс Україна Всесвіт Анна Неплях знялася для глянцю (ФОТО)