Воїн світла: «Міс Україна Всесвіт»-2022 Вікторія Апанасенко показала національний костюм (ФОТО)

«Міс Україна Всесвіт»-2022 Вікторія Апанасенко активно готується до конкурсу «Міс Всесвіт». І вперше показала національний костюм, який створили для виходу дівчини у шоу національних костюмів.

Костюм має назву «Воїн світла». Він символізує боротьбу нашої нації з пітьмою. Наче войовничий Архангел Михаїл, що захищає Україну з мечем, Вікторія тримає в руках зброю. Її тіло в обладунках, водночас вона несе світло через темряву, що прийшла на наші землі з агресором.

В образі використані п’ять основних матеріалів та елементів. Монолітний комбінезон, що символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію. Біла сукня, яка складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та, створеної на сучасний лад, крайки. Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками. Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм
Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко у національному костюмі “Воїн Світла”
міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм
Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко у національному костюмі “Воїн Світла”
міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм
Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко у національному костюмі “Воїн Світла”

Костюм «Воїн Світла» розроблений та створений відомою українською дизайнеркою Лесею Патокою, яка раніше розробляла образи для Onuka, Джамали, Бумбокс, Pianoбой, Сергія Бабкіна, Олі Полякової та інших зірок. Його робили в Україні протягом чотирьох місяців в екстремальних умовах, під звуки сирен, без електроенергії та у світлі свічок. «Нам так важливо було створити образ не просто красивої, а й сильної духом дівчини, що уособлює в собі всю Україну – незламну, сміливу, вільну. Попри всі складнощі і виклики, ми впорались із створенням образу вчасно, адже кожен з нас – Воїн у своїй справі», — розповідає авторка ідеї, засновниця студії Patoka Леся Патока.

Автором вбрання для виходу у вечірніх сукнях став український дизайнер Іван Фролов (FROLOV). До розробки образів Вікторії для конкурсу «Міс Всесвіт» долучилося багато відомих та молодих українських брендів, серед яких: Bevza, the COAT by Katya Silchenko, Alina Balykina, Yuliya Magdych, Foberini, J’amemme, O.TAJE, Olya Mak, Katerina Rutman, Marsego, HeySis!, Betta La Betta, L’Ange Blanc, Nadya Dzyak, Bagllet, Lovandbag, Cover, Mantica. Так організатори намагалися дати можливість кожному з дизайнерів долучитися до міжнародного промо України та показати талановитих митців нашої країни.

Фінал конкурсу «Міс Всесвіт»-2022 пройде 14 січня 2023 року в США, у Нью-Орлеані, штат Луїзіана. За українським часом –  о 02:00 у ніч з 14 на 15 січня.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Титул «Міс Україна Всесвіт»-2022 отримала Вікторія Апанасенко з Чернігова: фото і відео

Синьо-жовтий костюм – зірковий тренд на підтримку України показують Анна Неплях і Кейт Бланшетт (ФОТО)

У розкішних вечірніх сукнях: Міс Україна Всесвіт Анна Неплях знялася для глянцю (ФОТО)