Синьо-жовтий костюм – зірковий тренд на підтримку України показують Анна Неплях і Кейт Бланшетт (ФОТО)

Підтримка України у світі набула нечуваних масштабів, а сполучення синього і жовтого кольорів увірвалося в моду. Не дивно, що багато зірок обирають синьо-жовті строї для особливих виходів. І роблять це свідомо – для привертання уваги до нашої боротьби під гештегом #standwithukraine.

Так, синьо-жовтий костюм надягла Кейт Бланшетт, амбасадорка UNHCR, агентства системи ООН, ща опікується правами біженців. Костюм створений брендом Grayscale спеціально на підтримку Україні – як повідомляє стилістка зірки Елізабет Стюарт, яка також палко підтримує нашу країну, скоро синьо-жовтий комплект Кейт продадуть на благодійному аукціоні.

Кейт Бланшетт

Міс Україна Всесвіт 2021 Анна Неплях теж носить синьо-жовтий костюм, від львівського бенду Rosca. До того ж, синьо-жовті речі Анна доповнила патріотичним макіяжем. У такому образі Анна відвідала святкування 74-го Дня Незалежності Держави Ізраїль, що відбулося у Варшаві. Захід був також благодійним – там збирали кошти для Національної дитячої спеціалізованої лікарні ОХМАТДИТ.

Фото: instagram.com/neplyah, instagram.com/elizabethstewart1

Дивіться також:

Не узнать: “Мисс Украина Вселенная” Анна Неплях показала, как выглядела в детстве (ФОТО)

Титул «Міс Україна Всесвіт»-2022 отримала Вікторія Апанасенко з Чернігова: фото і відео

Рожева сукня – яскравий модний тренд літа 2022: показує Гейлі Бібер (ФОТО)