Вперше в історії: костюм Вікторії Апанасенко на “Міс Всесвіт” визнаний найкращим (ФОТО)

Оргкомітет конкурсу «Міс Україна Всесвіт» поділився радісною новиною: костюм “Воїн світла“, у якому на “Міс Всесвіт”-2022 виступала українка Вікторія Апанасенко, посів перше місце за результатами онлайн-голосування.

“Вперше за історію конкурсу «Міс Всесвіт» українка виграла перше місце з 86 країн за найкращий національний костюм! Мене просто переповнюють емоці”, – поділилася Вікторія. Цілком заслужено – складний, цікавий, і символічний, він одразу привернув увагу.

Костюм «Воїн світла» символізує боротьбу українців із пітьмою. В образі були використані п’ять основних матеріалів та елементів. Монолітний комбінезон, що символізує броню та наче друга шкіра огортає Вікторію. Біла сукня, яка складається зі стилізації вишиванки з пишними рукавами, спідниці, на яку загалом пішло понад 10 метрів тканини, та, створеної на сучасний лад, крайки. Костюм прикрашає головний убір з традиційними для України колосками. Символічні крила, обпалені в битві, обрамлені у синьо-золоті обладунки в кольорах українського прапору, розкриті для вирішального бою та прикрашені різноманітними дзеркальними орнаментами.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм
Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко у національному костюмі “Воїн Світла”
міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм
Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко у національному костюмі “Воїн Світла”
міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм
Міс Україна Всесвіт 2022 Вікторія Апанасенко у національному костюмі “Воїн Світла”

Костюм «Воїн Світла» був розроблений та створений відомою українською дизайнеркою Лесею Патокою, яка раніше розробляла образи для Onuka, Джамали, Бумбокс, Pianoбой, Сергія Бабкіна, Олі Полякової та інших зірок. Його робили в Україні протягом чотирьох місяців в екстремальних умовах, під звуки сирен, без електроенергії та у світлі свічок. «Нам так важливо було створити образ не просто красивої, а й сильної духом дівчини, що уособлює в собі всю Україну – незламну, сміливу, вільну. Попри всі складнощі і виклики, ми впорались із створенням образу вчасно, адже кожен з нас – Воїн у своїй справі», — розповідає авторка ідеї, засновниця студії Patoka Леся Патока.

Вона показала кілька фото з процесу примірок та виготовлення костюму.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюмміс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюмміс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюмміс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко національний костюм

Нагадаємо, фінал конкурсу “Міс Всесвіт” відбувся у січні. Перше месце Україні не дісталося, але Вікторія Апанасенко виступила гідно.

Фото: надані PR-службою, instagram.com/missukraine_universe, instagram.com/lesiapatoka

Дивіться також:

Найяскравіші національні костюми українок на конкурсі “Міс Всесвіт” (ФОТО)

Вікторія Апанасенко продала крила від костюму для “Міс Всесвіт” – на протези героям ЗСУ (ФОТО)