Вікторія Апанасенко продала крила від костюму для “Міс Всесвіт” – на протези героям ЗСУ (ФОТО)

“Міс Україна Всесвіт” 2002 року Вікторія Апанасенко представила нашу країну на всесвітньому конкурсі у неймовірному костюмі “Воїн світла”. Дівчина вийшла на сцену в образі Архангела з крилами за плечима і мечем у руках.

Власне крил було двоє – складну механічну конструкцію, що розкривалася, виготовили в США буквально в переддень виступу. А на фотосесії Вікторія була з крилами, створеними українською дизайнеркою Лесею Патокою, майстринею неймовірних аксесуарів та речей карколомної складності.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала крила
Костюм “Міс Україна Всесвіт” 2022 Вікторії Апанасенко з крилами від Лесі Патоки. Саме їх дівчина віддала на благодійний аукціон

Саме ці крила Вікторія Апанасенко пожертвувала на потрібну і хорошу справу. “Я віддала перші крила з мого національного костюму для “Міс Всесвіт”, що створила Леся Патока, на аукціон і зібрала 10 100$ на протези нашим героям ЗСУ”, – розповіла дівчина в “Інстаграмі“.

У День Соборності України благодійна організація Kind Deeds організувала аукціон, де і продали крила, в партнерстві з Постійним представництвом України при ООН, Генеральним консульством України в Нью-Йорку та Світовим конгресом українців благодійний вечір. Вікторія Апанасенко стала амбасадоркою Kind Deeds.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала крила

“Це некомерційна організація, яка співпрацює з мережею лікарів і партнерів, щоб надати протези українцям, які втратили кінцівки під час російського повномасштабного вторгнення. Місія організації – допомогти людям якомога швидше повернутися до повсякденного життя. Kind Deeds сприяє первинному лікуванню в Україні, а потім перевозить пацієнтів до США для отримання протезів та реабілітації в Нью-Йорку”, – розповіла Вікторія.

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала криламіс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала криламіс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала криламіс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала крила

“Я дуже радію, що мої крила допоможуть полегшити життя наших захисників!” – тішиться дівчина.

До речі, а ось таким був костюм із механічними крилами:

міс україна всесвіт 2022 вікторія апанасенко благодійність продала крила

Фото: instagram.com/missukraine_universe, instagram.com/crystal.viktoria

Дивіться також:

Найяскравіші національні костюми українок на конкурсі “Міс Всесвіт” (ФОТО)

Воїн світла: «Міс Україна Всесвіт»-2022 Вікторія Апанасенко показала національний костюм (ФОТО)

Синьо-жовтий костюм – зірковий тренд на підтримку України показують Анна Неплях і Кейт Бланшетт (ФОТО)