Ідеальна пара: Джордж і Амаль Клуні затьмарили усіх на прем’єрі фільму (ФОТО)

В Лондоні пройшла яскрава прем’єра комедії “Квиток до раю“, у якому головні ролі зіграли Джордж Клуні та Джулія Робертс. Та не Джулія, а дружина Джорджа, правозахисниця і еталон вишуканого смаку Амаль Клуні, стала найгарнішою зіркою вечора.

Амаль і Джордж нечасто радують спільними виходами. Проте коли з’являються на публіці, виглядають гармонійно і приголомшливо.

Для походу на чоловікову прем’єру Амаль Клуні убралася у вінтажну сукню John Galliano з колекції весна-літо 2001. Перлинно-білу сукню-комбінацію прикрасили тисячі леліток і кристалів. Доповнили образ золотистий клатч та сережки-люстри.

джордж амаль клуні квиток до раю
Амаль і Джордж Клуні на прем’єрі фільму “Квиток до раю”, 7 вересня 2022 р.

джордж амаль клуні квиток до раю

Втім, і Джулія Робертс була напрочуд гарною. А її кастомізована сукня Alexander McQueen, зроблена спеціально для акторки, була сповнена символізму. Сукню прикрасила вишивка срібними нитками і кристалами – ініціали Джулії та її чоловіка Денні Модера JR + DM, 2002 – рік весілля пари, що у шлюбі вже 20 років, ініціали дітей Гейзел, Генрі і Фіннея та слово love і сердечка.

джордж клуні джулія робертс квиток до раю
Джулія Робертс і Джордж Клуні на прем’єрі фільму “Квиток до раю”, 7 вересня 2022 р.

Комедія “Квиток до раю” – також про кохання. За сюжетом, Джордж і Джулія грають давно і зі скандалом розлучену пару, єдина донька яких знайшла сумнівного кавалера на Балі і готується вийти за нього заміж. І вперше колишнє подружжя досягло одностайності: весіллю треба завадити!

Квиток до раю” в український прокат виходить 15 вересня.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

5 модных приемов Амаль Клуни, которые украсят любую женщину (ФОТО)

Джулія Робертс і Джордж Клуні знову разом у комедії «Квиток до раю»: український трейлер (ВІДЕО)

Зачем Джорджу Клуни неравный брак