Ілона Гвоздьова з дітьми повернулася в Україну – зворушливі фото возз’єднання родини

Хореограф Ілона Гвоздьова, мама доньки-першокласниці та маленького сина, з початком війни вивезла дітей у безпеку. Вони отримали прихисток в Італії.

Родина Ілони мешкала у передмісті Києва, що постраждало від окупантів. Тож вибору у зірки не було. Проте, перебуваючи в безпеці, Ілона дуже сумувала за чоловіком, Іваном Хом’ячуком, що лишився в Україні.

Найголовіші і найоперативніші новини – у стрічці новин UKR.NET

І от нарешті родина возз’єдналася – і знімками, що упіймали безцінні емоції полегшення і щемного щастя, Ілона поділилася у своєму “Інстаграмі“. “Разом. Вдома. В Україні. Хоч день сім’ї був 15 травня, в мене офіційно він був сьогодні. Щаслива”, – підписала їх Гвоздьова.

ілона гвоздьова чоловік діти війна евакуаціяілона гвоздьова чоловік діти війна евакуаціяілона гвоздьова чоловік діти війна евакуаціяілона гвоздьова чоловік діти війна евакуація

За два місяці в Італії Ілона з дітьми стали рідними для Джиджи і Джанфранко, що прихистили їх. “Ми ніколи вас не забудемо! За час перебування в Італії доля подарувала нам чудову сім’ю, яка за ці два місяці стала для нас рідною сім’єю, яка турбувалася про нас, прихистила нас, любила і якій я завдячую на все життя. Джиджи, моя люба, дякую тобі за твої шалені танці, за сміх, за прогулянки з моїми дітьми, ти стала для Рії справжньою подружкою! Ніколи не забуду, як Джонфранко грав в футбол і як Рія змушувала його вивчати гімнастичні трюки. Ви неймовірні люди, і ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з вами в наступному житті після перемоги!” – написала Ілона.

Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Дивіться також:

Окупанти знищили унікальну автівку родини Ілони Гвоздьової (ФОТО)

Донька Олександра Зінченка вперше прийшла на матч до тата: зворушливі фото

Ірма Вітовська показала єдиного сина і розповіла, як виховує його щирим патріотом