Усізнають Ірму Вітовську як прекрасну акторку, та чи не найважливіша її роль — бути мамою. Разом із чоловіком вона виховує 11-річного сина Ореста щирим патріотом. Заради нього під час повномасштабного вторгнення акторка була змушена поїхати на захід України.

«Коли на початку війни люди масово виїжджали з Києва, я хотіла лишитися. Та за пару днів зрозуміла, що синові буде краще в безпеці, та й батьки хвилювались за нас. Ми живемо на 18-му поверсі на досить відкритому просторі – це було небезпечно», – розповіла вона Новому каналу.

ірма вітовська чоловік діти син війна
Ірма Вітовська з чоловіком і сином

Нині акторка активно волонтерить – допомагає переселенцям. Не забуває вона й говорити з сином про те, що роблять рашисти в Україні.

«Синові я розповідаю про ціну його безпеки. Хтось страждає просто тому, що живе в південній, східній Україні чи в Київській області. Він має знати, цінувати, що зміг поїхати до родини в безпечне місце, – каже вона. – Ми принципово не виїжджали з України, розумію, що я тут більше потрібна, ніж за кордоном, тому й син зі мною. Поки ж усі наші думки – на сході та півдні України, там, де наші воїни вирішують наше майбутнє».

ірма вітовська чоловік діти син війна
Ірма Вітовська із сином

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Ірма Вітовська — про волонтерство на війні: «В мені все зачерствіло й закрилося, плакала тільки двічі»

Ольга Фреймут показала підрослого сина в його день народження: рідкісне фото

Донька Олександра Зінченка вперше прийшла на матч до тата: зворушливі фото