«Його частина серед перших зазнала ракетного удару»: Соломія Вітвіцька розповіла про брата військовослужбовця

Телеведуча Соломія Вітвіцька має рідного брата Северина. І має право пишатися ним і хвилюватися за нього – адже чоловік є військовослужбовцем і боронить Україну з 2014 року.

Нині Северин воює й останні пів року чи не єдиний спосіб побачитись і поспілкуватися — відеозв’язок. Ведуча зателефонувала брату прямо під час знімань сюжету. «Обіймаю, цілую! Все буде Україна!», — каже брат Соломії під час онлайн-дзвінка.

Соломія ділиться, що з 2014 року Северин для неї приклад того, як військові переживають цю російську агресію. Ведуча їздила до брата в Севастополь, коли він був заблокований, напередодні псевдореферендуму. Потім за ним поїхала в АТО, коли навіть їхня мама ще не знала, що Северин поїхав туди. Його дружина, Емма, теж захисниця України.

«Я пишаюся братом і підтримую. Його частина однією з перших зазнала ракетного удару під час початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну. За ці пів року ми зрозуміли, що в нас немає жодного чужого міста, в нас є одна країна. Ми чекаємо на перемогу і вболіваємо за кожного захисника на фронті. Ми усвідомлюємо, що треба  буде докласти багато зусиль, аби  відновити країну», — каже Соломія.

соломія вітвіцька брат зсусоломія вітвіцька брат зсу

Сама Вітвіцька від початку повномасштабної війни завдяки благодійним аукціонам і розіграшам встигла зібрати майже півтора мільйони гривень для ЗСУ. Днями стартувала нова благодійна ініціатива Вітвіцької, разом з лавандовою локацією. Соломія закликає придбати букет із лаванди. Мінімальний донат — 100 гривень, але можна і більше. Усі вторговані кошти підуть на потреби ЗСУ.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Актор Дмитро Архіпов про службу в ЗСУ: “На день народження пішов у військкомат, сказав: беріть»

«Син на нього дивився, як на Бога”: Євгенія Гапчинська – про одноденну відпустку чоловіка з фронту

“Вщент порвемо Z”: учасник «Х-Фактора» і вояк ЗСУ Наум записав натхненну пісню (ВІДЕО)

 

Соломия Витвицкая впервые рассказала, как пережила развод и раздел имущества