Ірма Вітовська, YARMAK, TVORCHI та інші зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО

Більше за всіх українці люблять своїх рідних і свою армію. Тому до Дня закоханих 14 лютого можуть замовити аудіопривітання для тих, кого люблять, у виконанні зірок за донат на ініціативу фонду “Повернись Живим” – “Довгі руки ТрО”.

Зірковими “голосами” благодійного проєкту «Гаряча лінія Святого Валентина» стали режисер, актор і військовослужбовець Ахтем Сеітаблаєв, реп-виконавець YARMAK, який також долучився до війська, акторка Ірма Вітовська-Ванца, гурт TVORCHI – представники України на «Євробаченні»-2023, телеведучий Тімур Мірошниченко, співачка KOLA, хореографи Євген Кот і Наталія Татаринцева, блогер Влад Шевченко, Іван Марунич – фронтмен гурту KARTA SVITU і автор супергіта “Пес Патрон”, Саша Кольцова – лідерка гурту «Крихітка» і стендаперка, Вадим Кириленко – стендап-комік.

Замовити валентинку можна на сайті проєкту до 13 лютого за внесок на ініціативу «Довгі руки ТрО». За донат від 200 грн адресати отримають аудіоповідомлення від зірки на основі одного з варіантів тексту, запропонованого на сайті. А за внесок від 1000 грн можна замовити персональне привітання з власним текстом, який зірка озвучить ексклюзивно для отримувача. Привітання будуть розподілені між зірками в довільному порядку.

Ініціатором проєкту стала мережа “Сільпо”. Зібрані під час проєкту кошти будуть передані фонду “Повернись живим” на закупівлю розвідувально-ударних комплексів зі 120-міліметровими мінометами для Сил тероборони України у складі ЗСУ»

Фото: надане Gres Тodorchuk

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Ахтем Сеітаблаєв отримав особливу відзнаку Головнокомандувача Валерія Залужного (ФОТО)