Телеведуча «Ранку у Великому Місті» на ICTV Юлія Зорій – дружина міністра оборони України Олексія Рєзнікова. Через повномасштабну війну вони нечасто можуть бути поруч. Юлія розповіла, як змінилися їхні стосунки у ці складні для України часи.

До війни пара, як і всі, планувала майбутнє, та росіяни все зіпсували. “Наша сім’я завжди мала і поважала певні традиції, але війна підступно внесла свої корективи, з якими нам довелося змиритися. І я точно знаю, що моя родина не єдина в цьому”, – розповідає ведуча.

“Наприклад, завжди приїжджала на Великдень до бабусі й дідуся в Чернівці або в Одеську область до маминих батьків. Завжди! Любила прокидатися рано-вранці і йти з ними до церкви, потім вмивати обличчя теплою водою з любистком і крашанкою, яку робила бабуся. Вона казала: «Вмивайся цією водичкою, і будеш красива, як крашанка, а любисток допоможе в коханні». Малою дуже любила той ранковий ритуал. І він справдився – я кохана і щаслива в тому коханні. Цьогоріч, нажаль, Великдень я зустрічала не з ними. Але точно знаю, що наступного року перший шматочок свяченої бабусиної пасочки з’їм разом із рідними за нашим сімейним столом”.

олексій рєзніков міністр оборони дружина юлія зорій чоловік
Олексій Рєзніков і Юлія Зорій

Та одну традицію війна все ж не зруйнувала.”Хоч де б я перебувала, Олексій завжди знаходить можливість передати мої улюблені квіти – тюльпани чи півонії, – зізнається Юлія. – І це не про гроші чи зв’язки, а про бажання зробити приємне, нагадати, що він завжди поряд, дати надію, що це пекло колись закінчиться, і ми спробуємо жити далі по-новому. Ці букети для мене – як ковток свіжого повітря і віра в те, що життя і кохання обов’язково переможуть”.

олексій рєзніков міністр оборони дружина юлія зорій чоловік

Фото: надані ICTV

Дивіться також:

Ведущая ICTV Юлия Зорий вышла замуж за вице-премьера Алексея Резникова

Звезды ICTV показывают, как модно носить вышиванку

Александра Кучеренко: «Наши с Димой отношения прошли испытание на прочность»