Вчора, 28 червня, в столиці Іспанії Мадриді розпочався саміт НАТО. Глави держав зібралися, щоб скоординувати зусилля перед новими загрозами. А тим часом їхні дружини присвячують себе благодійності.

Тож перша леді США Джилл Байден та королева Іспанії Летиція в перший же день зустрілися з українцями, яких підступна загарбницька війна росії змусила покинути домівки. Обидві пані відвідали один із центрів допомоги українським біженцям, що функціонують в Іспанії, а саме в Посуело-де-Аларкон під Мадридом.

Там перші леді поспілкувалися з нашими жінками і дітьми. “Разом, Сполучені Штати Америки та Іспанія, ми продовжуємо підтримувати Україну”, – підписала Джилл Байден промовисті фото на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

Джилл Байден королева Летиція українські біженці
Джил Байден і королева Летиція у центрі українських біженців в Посуело-де-Аларкон
Джилл Байден королева Летиція українські біженці
Джил Байден і королева Летиція у центрі українських біженців в Посуело-де-Аларкон

Джилл Байден королева Летиція українські біженціДжилл Байден королева Летиція українські біженці

Нагадаємо, такі зустрічі відбуваються не вперше. Джилл Байден у Днь матері зустрічалася разом із Оленою Зеленською з українськими мамами-біженцями в Ужгороді. А іспанська королева неодноразово відвідувала біженців у рідній країні. А також, від душі підтримуючи ЗСУ, у військовій допомозі передала записку із гостинцями і побажаннями успіху наши воїнам. Як повідомляв журналіст Андрій Цаплієнко, бійці знайшли послання: «Бажаю перемоги. З любов’ю, Летиція».

Королева Іспанії, як і британська королівська родина, відступила від правила королівського нейтралітету і підтримує Україну у заявах і символічно. Неодноразово вона з’являлася на публіці у вишиванці.

Фото: Getty Images, instagram.com/flotus

Дивіться також:

Під Кобзарем і з синьо-жовтими символами: принц Чарльз із дружиною зустрілися з українцями в Канаді (ФОТО)

Перша леді на війні: Олена Зеленська знялася для The Guardian (ФОТО)

Сукня в горошок – модний і елегантний тренд літа 2022: показує королева Летиція (ФОТО)