Малюнки для героїв: діти Джамали, Матвієнко, Тарабарової малювали для українських воїнів (ФОТО)

29 листопада в рамках загальнонаціонального проєкту вдячності захисникам “Малюнок Герою” пройшло вручення понад 1500 малюнків українських дітей Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України.

Протягом пів року кожен маленький українець міг виразити свою вдячність сучасним героям, відправивши малюнок подяки. Серед сотень дитячих робіт – малюнки сина Джамали, доньки Тоні Матвієнко, сина та доньки Світлани Тарабарової, сина Ганни Завальської, онука Ірини Данилевської та синів Маші Дідковської. Малюнки надходили з усіх куточків України і навіть з-за кордону, де зараз перебувають багато українських дітей.

діти малюнок для зсу війна
Джамала зі старшим сином
діти малюнок для зсу війна
Світлана Тарабарова із сином та донькою
діти малюнок для зсу війна
Світлана Тарабарова

Наші захисники з великою ніжністю ставляться до листів та малюнків, які українські діти передають через волонтерів на фронт. Написане дитячою рукою “дякую” та “повертайтеся живими” підіймає моральний дух та дає сили. Тож амбасадорка проєкту Світлана Тарабарова та маленькі гості заходу передали кілька коробок з малюнками спецпризначенцям ГУР МО України у присутності військового капелана Костянтина Холодова та представника пресслужби ГУР МО Андрія Юсова.

діти малюнок для зсу війна

діти малюнок для зсу війна

діти малюнок для зсу війна

“Маємо пам’ятати, що ця війна ведеться не тільки за території. Це війна за майбутнє. Тому дуже важливо підтримувати зв’язок поколінь. Нашим Захисникам важливо відчути підтримку. А дітям необхідно розуміння героїзму тих, хто сьогодні боронить Україну”, – говорить Андрій Юсов.

Далі творчі доробки маленьких українців будуть передані безпосередньо бійцям на передову – в найгарячіші точки, військові частини, лікарні та підрозділи, подаровані особовому складу та стануть прикрасою розташувань та бліндажів. А хтось стане тримати дитячій малюнок, що оберігатиме, біля серця.

діти малюнок для зсу війна

діти малюнок для зсу війна
Світлана Тарабарова, представника пресслужби ГУР МО Андрій Юсов і військовий капелан Костянтин Холодов
діти малюнок для зсу війна
Андрій Юсов

діти малюнок для зсу війна

На додачу всі надіслані дітьми малюнки отримали друге – цифрове життя. Команда фонду «Ціль» перетворила їх у NFT, що невдовзі будуть продані на  аукціоні на криптобіржі. Кошти підуть на розробку архітектурного рішення проєкту Дитячого садочка майбутнього, що має бути побудований відповідно до найкращих світових практик, із дотриманням вимог енергоефективності. Дитина-автор  малюнку, який буде проданий за найвищою ціною, отримає подарунок – Apple IPad Air з Apple Pencil для малювання від відомого співака Артема Пивоварова.

Національним медіапартнером проєкту виступає всеукраїнська мережа міських сайтів CitySites. Проєкт проходив за підтримки Національного оператора поштового звʼязку Укрпошта.

Фото: надані PR Batteries

Дивіться також:

Гурт “Антитіла” ремонтує танки і трофейну техніку ЗСУ

Анастасія Цимбалару, Григорій Бакланов та інші актори купили на фронт 5 швидких (ФОТО)

Тіна Кароль відвідала українських дітей-сиріт у Швейцарії (ФОТО)