Мчав з позицій: Ярмак, який служить в ЗСУ, приїхав до доньки на день народження (ВІДЕО)

Найкращій сюрприз, який тільки можна уявити від тата-військовослужбовця, зробив на день народження дочки репер Yarmak. Він приїхав і привітав свою Соломію з чотириріччям, чим подарував дівчинці найбажаніший подарунок.

Зворушливе відео зустрічі з малечею Олександр Ярмак показав на своїй сторінці в інстаграмі.

“Вчора тато прямо з позиції, лиш скинувши броню, летів на потяг, щоб зранку привітати своє щастя з днем народження і їхати назад. Тато завжди виконує обіцянки, тато обовʼязково дійде до переможного дня!” – каже Ярмак.

і додає: “Дякую моїй коханій дружині Анні, що подарувала мені головне щастя життя та виховує доброю, патріотичною і щирою людиною наше маля”.

У своїй патріотичній позиції Олександр послідовний. В 2014 році підтримував Євромайдан. В тому ж році почав записувати пісні про війну і виступати для вояків на Сході, закликав спільноту до звільнення Олега Сенцова з московського полону. А тепер і поготів – переконаний: “Всі «какая разница» в нашій країні, ви або почнете вмикати мозок, або теж будете биті!”. Бо “по тату х**рить танк і арта кожен день, а дружина з дитиною ховається щоночі від ракет”.

ярмак yarmak дружина діти зсу
Yarmak за роботою в ЗСУ

Нагадаємо, в лютому 2022 року Ярмак долучився до ЗСУ як доброволець.

Фото і відео: instagram.com/yarmak_music

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

Патріотичне сонечко: 8-річна донька Олени Мозгової креативно пофарбувала коси (ФОТО)

Світлана Тарабарова показала першу зворушливу фотосесію з усіма дітьми