Світлана Тарабарова показала першу зворушливу фотосесію з усіма дітьми

Світлана Тарабарова, яка народила третю дитину 19 квітня 2023 року, виписалася з пологового і одразу ж влаштувала фотосесію з усією великою родиною. Особливо зворушливими стали кадри знайомства старших малюків, Іванка і Марійки, з новонародженою сестричкою.

“Хочу поділитися з вами цим теплом. Наша перша зустріч всією родиною. Стільки любові”, – підписує Світлана ніжні знімки з малюками, які показала в інстаграмі.

світлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологівсвітлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологівсвітлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологівсвітлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологівсвітлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологівсвітлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологівсвітлана тарабарова третя дитина фотосесія чоловік діти після пологів

Нагадаємо, молодша дитинка сала сюрпризом для Світлани – цю вагітність не планували. І співпала вона з моментом тяжкого випробування для співачки: її рідні залишалися в окупованому тоді Херсоні. Тарабарова розповідала, що спочатку ті сприйняли новину про вагітність артистки негативно, вважаючи це безвідповідальним. Та після першого приголомшлення прийшли прийняття і любов. А дитина, яку треба було зберегти і виносити без нервів, врятувала Світлану від тяжкий думок у темний воєнний час.

З чоловіком Олексієм Бондаром Світлана Тарабарова у шлюбі з 2016 року. Старшому сину пари, похреснику Соломії Вітвіцької Івану 4 роки, доньці Марійці -2. А ім’я немовлятка артистка вирішила поки притримати в секреті.

Фото: instagram.com/tarabarova Фотографи: @pankovaalina @mnemonica.photostudio

Дивіться також:

Світлана Тарабарова – про реакцію рідних на її третю вагітність: “Вони сказали, що я безвідповідальна”

“Мій бро”: Бурак Озчивіт показав, як займається боксом зі старшим сином (ФОТО і ВІДЕО)

Ріанна показала милі фото сина з його першого Великодня