Світлана Тарабарова – про реакцію рідних на її третю вагітність: “Вони сказали, що я безвідповідальна”

Співачка Світлана Тарабарова переживає особливий момент – скоро вона стане мамою втретє.

Про те, як вона дізналась про третю вагітність, несподівану реакцію батьків та друзів на новину та стать дитини, Світлана розповіла в інтерв’ю для проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником.

«Я третя дитина в своїй родині. Завжди відчувала, що у мене також буде троє дітей. Звичайно, ми хотіли трішечки пізніше, набратися сил під час війни. Але вже як Бог дав”, – констатує артистка.

“Я була шокована, як дізналась, що вагітна. Всі були шоковані! Чоловік почав шукати інформацію про те, як продати авто і купити мінівен. Трішки пізніше я зрозуміла, що ця дитина мене врятувала,– зізналася Тарабарова. – Війна. В окупації була більша частина моїх родичів. Вони в Херсоні. Звісно, психологічного мені було дуже складно. Але лікарі сказали, якщо я буду хвилюватися, то шкодитиму не собі, а дитині. А на це я не маю права. Я зібралася і тримаю себе в руках. Тому й кажу, що ця дитина врятувала і мене, і всю нашу родину. Наша мета – вистояти – тепер ще більша».

Однак співачка зізнається, що реакція рідних на її вагітність була різною. Вона не отримала тої підтримки, на яку розраховувала у цей період.

«Не думала, що я коли-небудь скажу це в інтерв’ю, публічно. Але зараз час бути максимально щирими. Підтримки було дуже мало. Я була шокована. Думала, батьки радітимуть, а вони сказали, що я безвідповідальна. Мама довела мене по телефону до сліз. Кажу: «Мамо, це вже сталося. Як ти можеш так казати? Я ж твоя третя дитина». Але потім вона вибачилась і підтримала мене. Така реакція була через те, що мама не може приїхати та допомогти мені. Всі на нервах. Деякі друзі відреагували: «Молодці! Вітаємо…», а потім їхні обличчя змінюються, і емоція: «Яка третя дитина? Тут з двома хоча б впоратись», – згадує Світлана.

світлана тарабарова вагітна третя дитина стать
Світлана Тарабарова під час другої вагітності

У співачки вже є син Іванко, якому 4 роки, та дворічна донька Марія. «Марійка ще не до кінця розуміє, а Іванко дуже свідомий. Коли лікарі заборонили мені підіймати дітей на руки, бо це небезпечно на перших місяцях вагітності, я все розповіла сину. Він нахилився до мене, взяв двома руками живіт, поцілував і сказав: «Привіт, малюк». Як би важко не було, я водночас щаслива».

світлана тарабарова вагітна третя дитина стать
Світлана Тарабарова із первістком, 4-річним Івасиком

Стать майбутньої дитини подружжя вже знає, але не поспішає оголошувати. Проте Тарабарова натякнула: «Хлопці – до продовження війни, а дівчата – до перемоги. Хай на нас чекає перемога».

Фото: архів, instagram.com/tarabarova

Дивіться також:

Акторка Дарія Рибак вагітна первістком (ФОТО)

Дженніфер Еністон вперше розповіла про боротьбу з безпліддям і спроби завагітніти через ЕКЗ

Найстильніші образи вагітної Блейк Лайвлі (ФОТО)