Ріанна показала милі фото сина з його першого Великодня

11-місячний син Ріанни, первісток співачки і A$AP Rocky, зустрів перший в своєму житті Великдень. І відсвяткував його дуже мило – з іграшками, яскравою книжкою-посібником “Як спіймати великоднього кролика”, ласощами і справжніми кролями.

Чарівними світлинами свого малюка, чиє ім’я Ріанна досі старанно приховує, вона поділилася в інстаграмі.

ріанна син асап рокі великдень 2023ріанна син асап рокі великдень 2023ріанна син асап рокі великдень 2023ріанна син асап рокі великдень 2023ріанна син асап рокі великдень 2023ріанна син асап рокі великдень 2023

Можливо, співачка тримала б у секреті не тільки ім’я, а й личко хлопчика, якби не папараці. Під час знімань Ріанни з малюком на океанському узбережжі для обкладинки Vogue їх, попри всі перестороги, підстерегли сторонні фотографи. Зрозумівши, що вже завтра світлини сина неконтрольовано розлетяться світом, атистка сама представила його прихильникам на милому любительському відео. А потім перестала ховати.

Нагадаємо, зараз Ріанна знову при надії: у лютому, виступаючи на Супербоулі, вона оголосила про свою другу вагітність, чим і здивувала, і порадувала публіку.

А вже у травні Ріанна і A$AP Rocky святкуватимуть рік сина. Можливо, зрештою оголосять і його ім’я – західні таблоїди переконані, що малюк зветься Ноа.

Фото: instagram.com/badgalriri

Дивіться також:

Родинний портрет: Ріанна з A$AP Rocky та 9-місячним сином знялися для Vogue (ФОТО)

Найстильніші образи вагітної Ріанни (ФОТО)

Ріанна вагітна другою дитиною і показала круглий живіт під час епічного шоу на Супербоулі (ФОТО)

“Коли тебе не беруть на Оскар”: вагітна Ріанна показала кумедні фото і відео із сином