“Міс Всесвіт Україна” 2023 Ангеліна Усанова заспівала з Ніно Катамадзе і Тонею Матвієнко

Власниця титулу “Міс Всесвіт Україна” 2023 Ангеліна Усанова заспівала разом із Ніно Катамадзе та Тонею Матвієнко. Виступ відбувся у Відні в межах концерту PEACE. We Can Overcome War з благодійною метою – заради допомоги Україні.

У програмі прозвучали авторські пісні Ангеліни про омріяний мир в Україні та світі, екологію та любов: «Молитва», Earth, Peace, Truth is love та інші. Зі співачкою та заслуженою артисткою України Тонею Матвієнко Ангеліна заспівала дуетом пісню «Квітка-душа».

ангеліна усанова міс україна всесвіт 2023
Ангеліна Усанова на благодійному концерті PEACE. We Can Overcome War
ангеліна усанова міс україна всесвіт 2023 тоня матвієнко
Ангеліна Усанова і Тоня Матвієнко

Всесвітньо відома грузинська виконавиця Ніно Катамадзе відома своїм унікальним голосом і віртуозними імпровізаціями. Її неповторний стиль – майстерне поєднання джазу, фолку та року. Вона співає винятково грузинською, єдина пісня, яку вона не виконує рідною мовою, – українська пісня «Чорнобривці». Саме цю, одну із найвідоміших українських пісень, грузинська джаз-діва також виконала дуетом з Ангеліною Усановою, чим викликали бурю оплесків і овацій публіки.

ангеліна усанова міс україна всесвіт 2023 ніно катамадзе
Ангеліна Усанова і Ніно Катамадзе
ангеліна усанова міс україна всесвіт 2023 ніно катамадзе
Ангеліна Усанова і Ніно Катамадзе

«У добрих справ немає надлишку. Допоки триває війна, ми мусимо бути разом і робити навіть більше можливого, аби наблизити довгоочікуваний мир» – прокоментувала свою участь у заході Ніно Катамадзе.

Відповідальними за танцювальну програму благодійного концерту «PEACE. We Can Overcome War» стали дворазова чемпіонка світу 2006 року з бальних танців Олена Шоптенко та її партнер Ігор Кобюк дворазовий чемпіон України серед професіоналів з Європейської програми танців. Ще одним особливим гостем вечора став Марко Любаш – обдарований юний український скрипаль у четвертому поколінні.

Олена Шоптенко та Ігор Кобюк
Марко Любаш

Під час благодійного заходу було оголошено про старт благодійного онлайн-аукціону, на який Ангеліна виставила ексклюзивні дизайнерські сукні, у яких представляла Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2023 у Сальвадорі. Це сукні FROLOV, Jamemme, A.M.G, Schiaparelli, Max Mara та інших дизайнерів. Придбати їх можна буде протягом місяця. Всі кошти з аукціону будуть спрямовані на підтримку чернівецького дитячого будинку «Місто Добра».

ангеліна усанова міс україна всесвіт 2023
Ангеліна Усанова і Анна Філімонова
ангеліна усанова міс україна всесвіт 2023
Фрагмент концертної сукні Ангеліни Усанової

«Мені боляче чути історії українців, які постраждали від війни. Не можу залишатися осторонь. Я бачу, що у світі про Україну починають потроху забувати, тому ціль мого заходу – нагадати про російську агресію щодо України та допомогти наймолодшим українцям, які постраждали від неї», – каже Усанова.

Фото: надані пресслужбою

Дивіться також:

Вечірні сукні Ангеліни Усанової на конкурсі “Міс Всесвіт” 2023 (ФОТО)

Голос Ніни Матвієнко ожив за допомогою штучного інтелекту в новій пісні Тоні Матвієнко “Ти – це я” (ВІДЕО)