Ранок 24 лютого назавжди змінив життя кожного українця. Не стала винятком і співачка Michelle Andrade. На початку повномасштабного наступу росії на Україну перебувала за кордоном на зйомках тревел-шоу «Орел і Решка» (Новий канал). Через війну роботу над проектом поставили на паузу, а сама дівчина тимчасово переїхала до Іспанії та розійшлася з хлопцем.

“Наші стосунки були тривалими та гарними. Зараз ми підтримуємо контакт, але більше не пара. Любов і повага все одно залишилися, а от кохання вже немає”, — зізналася Michelle Andrade в інтерв’ю Славі Дьоміну.

Не так причиною, як каталізатором розриву стала війна. “Ми розійшлися після повномасштабного вторгнення росії в Україну — було важко, дуже багато енергії йшло на те, щоб просто зібратися, її не вистачало на іншу людину. Тому ми прийняли рішення, що так буде легше”.

мішель андраде орел і решка хлопець зустрічається

Ім’я свого тепер вже колишнього коханого Michelle продовжує тримати в таємниці. “Я не блогер. Є люди, які показують свій будинок, туалет, як вони сплять, з ким та в якій позі. Я за те, щоби показувати, що мене надихає. Мої особисті стосунки — для мене. Не люблю, коли це обговорюють”.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Тепер офіційно: Надя Дорофєєва підтвердила роман із відомим київським ресторатором (ФОТО)

Фаворит «Холостячки» Олексій Тригубенко вперше показав кохану дівчину (ФОТО)

“Зустріла тебе таким”: Alyosha показала рідкісне архівне фото Тараса Тополі і розповіла про їхній роман

“Плакала від щастя”: Даша Петрожицька показала особливий подарунок від хлопця