Старшому сину Каті Осадчої 21 рік: архівні фото від народження до сьогодні

Рівно 21 рік тому телеведуча Катя Осадча вперше стала мамою. І сьогодні, 28 вересня, її старший син Ілля Поліщук відзначає день народження – 21-ліття, повноліття.

Ілля закінчив школу у Києві – навчався у елітній Kyiv International School. Її випускники націлені на закордонну освіту, оскільки навчаються за іноземними програмами. Тож Ілля у США, навчається на третьому курсі у IT-сфері. “Вже зараз він застосовує свої знання в боротьбі з ворогом, а по закінченні університету повертається додому”, – зазначила Катя, щоб попередити всі запитання.

Підлітком Ілля обрав бути непублічним і вкрай рідко з’являвся у соцмережах мами. Проте інколи робить виняток.

“Ти все ще вчиш мене бути дорослою, хоча вже дорослий і сам. Коли ти народився, я була молодшою за тебе зараз”, – говорить Катя Осадча. І справді, їй було 19 років, коли народився син.

Розсудливий і розумний, уважний і надійний, найкращий старший брат і абсолютний приклад для молодших – так характеризує його зіркова мама і жартує: “Іноді мені не віриться, що я мама такого дорослого і самостійного сина”.

катя осадчая сын от первого брака илья полищуккатя осадчая сын от первого брака илья полищук

катя осадчая сын от первого брака илья полищук

катя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадчая сын от первого брака илья полищуккатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчиться

катя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчиться

катя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчиться

катя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчитьсякатя осадча старший син від першого шлюбу ілля поліщук де вчиться

В інтерв’ю “Каравану історій” Катя розповідала про своє раннє материнство. «Я дуже хотіла дитину, але потім, коли вона народилася, зрозуміла, що таки зарано стала мамою. Перший час була в шоковому стані, прийшло усвідомлення, що тепер треба все життя відповідати за цього маленького хлопчика. Але потім я заспокоїлася, все стало на свої місця”.

Нагадаємо, зараз Катя одружена вдруге – з колегою Юрієм Горбуновим. У них ростуть двоє синів – п’ятирічний Іван та Данило, якому рік.

Фото: instagram.com/kosadcha

Смотрите также:

10 рідкісних фото іменинниці Каті Осадчої в дитинстві і юності

Катя Осадчая: “Когда ушел муж, мне стало легче”

Осенний дзен: Катя Осадчая показала нежные фото с сыновьями и мужем