Старшому сину Каті Осадчої 20 років: архівні фото від народження до сьогодні

Рівно 20 років тому телеведуча Катя Осадча вперше стала мамою. І сьогодні, 28 вересня, її старший син Ілля Поліщук відзначає день народження – 20-ліття.

Ілля закінчив школу у Києві – навчався у елітній Kyiv International School. Її випускники націлені на закордонну освіту, оскільки навчаються за іноземними програмами. Тож вже рік Ілля у США, навчається у IT-сфері. Вдома востаннє був улітку – бачився з молодшими зведеними братиками.

Підлітком Ілля обрав бути непублічним і вкрай рідко з’являвся у соцмережах мами. Проте інколи робить виняток.

“Ти все ще вчиш мене бути дорослою, хоча вже дорослий і сам. Коли ти народився, я була молодшою за тебе зараз”, – говорить Катя Осадча. І справді, їй було 19 років, коли народився син.

катя осадчая сын от первого брака илья полищуккатя осадчая сын от первого брака илья полищук

катя осадчая сын от первого брака илья полищук

катя осадчая сын от первого брака илья полищуккатя осадчая сын от первого брака илья полищуккатя осадчая сын от первого брака илья полищук

катя осадчая сын от первого брака илья полищуккатя осадчая сын от первого брака илья полищук

В інтерв’ю “Каравану історій” Катя розповідала про своє раннє материнство. «Я дуже хотіла дитину, але потім, коли вона народилася, зрозуміла, що таки зарано стала мамою. Перший час була в шоковому стані, прийшло усвідомлення, що тепер треба все життя відповідати за цього маленького хлопчика. Але потім я заспокоїлася, все стало на свої місця”.

Нагадаємо, зараз Катя одружена вдруге – з колегою Юрієм Горбуновим. У них ростуть двоє синів – п’ятирічний Іван та Данило, якому рік.

Фото: instagram.com/kosadcha

Смотрите также:

10 рідкісних фото іменинниці Каті Осадчої в дитинстві і юності

Сину Каті Осадчої і Юрія Горбунова рік: зворушливі фото та історія народження

Катя Осадчая: “Когда ушел муж, мне стало легче”

Осенний дзен: Катя Осадчая показала нежные фото с сыновьями и мужем